Lietuvoje

2017.11.28 21:38

Mirtiną avariją sukėlusiame automobilyje – du neblaivūs mokyklų direktoriai

BNS2017.11.28 21:38

Rokiškio rajone pirmadienio vakarą mirtinai sužalota iš automobilio išlipusi vairuotoja, ją partrenkęs automobilis iš įvykio vietos pasišalino.

Jį suradus viduje rastas miegantis vyras bei keleivis, jie abu – neblaivūs. Pasak Policijos departamento, tai – dviejų Rokiškio rajono švietimo įstaigų direktoriai.

Avarija apie 17.45 val. įvyko kelyje Rokiškis-Čedasai, ties Maineivos kaimu. Iš šalikelėje sustojusio sugedusio automobilio „Renault Espace“ išlipusią 1972 metais gimusią vairuotoją kliudė ir mirtinai sužalojo pravažiuojantis nenustatytos markės automobilis, kuris iš įvykio vietos pasišalino.

Į įvykio vietą pasiųstos gausios policijos pajėgos ir apie 19.20 val. Rokiškio rajone, prie Kamajų miestelio, rastas apgadintas automobilis, prie kurio vairo miegojo 1963 metais gimęs vyras, automobilyje taip pat buvo keleivis.

Vairuotojas nuvežtas į ligoninę, kur jam nustatytas vidutinis 1,87 prom. girtumas. Toks pats girtumas nustatytas ir automobilio keleiviui.

Tiriant įvykį paaiškėjo, kad prie automobilio vairo rastas miegantis vyras yra vienos iš Rokiškio rajono gimnazijų direktorius. Pareigūnai taip pat išsiaiškino, kad kartu su juo važiavo ir vienos Rokiškio rajono pagrindinės mokyklos direktorius.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.