Naujienų srautas

Lietuvoje2017.10.24 11:17

B. Nicholson idėja Lietuvai: gyvenkite 3D gyvenimą

Projektas „Idėja Lietuva“ tęsiasi – dar liko mėnuo, kada galima teikti savo siūlymus. Antradienį LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ „Beatos virtuvė“ vedėja Beata Nicholson ir naujienų portalo Delfi.lt skilties „Veidai“ redaktorė Gintarė Urnikienė įvertino žinomų Lietuvos žmonių pateiktas idėjas, kurios iš pirmo žvilgsnio atrodo mažiau realios, tačiau išsiskiria originalumu. 

Tarp naujausių neįprastų idėjų – dainų autoriaus ir atlikėjo Andriaus Mamontovo siūlymas Lietuvoje pastatyti piramidę, kuri būtų aukštesnė už Cheopso piramidę Egipte, ir taip padidinti turistų srautus. Jis taip pat užsiminė, kad vertėtų pasikliauti žmonių iš užsienio šalių pasiūlymais.

„Mes turime nuostabių lobių, bet bandome prisivilioti užsieniečius cepelinais. Mes rodome ne tai, ką reiktų parodyti. Geriausias idėjas Lietuvai turbūt galėtų pasiūlyti užsieniečiai, kurie į viską žiūri iš išorės, ne iš vidaus“, – rašė A. Mamontovas.

G. Urnikienė taip pat išskyrė atlikėjo ir prodiuserio Stanislovo Stavickio-Stano idėją reguliariai organizuoti tolerancijos vakarienes, LRT laidų vedėjos Editos Mildažytės siūlymą paskelbti tris dienas be kritikos.

Prisidėdama prie projekto „Idėja Lietuvai“, laidos „Beatos virtuvė“ vedėja B. Nicholson teigia, kad jos pagrindinė idėja – gyventi remiantis trimis pamatinėmis vertybėmis – dėkingumu, džiaugsmu ir dosnumu.

„Džiaugsmas, dėkingumas, dosnumas. Kad tos trys D pamokos būtų dėstomos ir mokykloje, ir darželyje, ir darbovietėse <...> Kad kiekvieną rytą pradėtume nuo džiaugsmingo nusiteikimo, dėkingumo, kad esame čia. Reikia daugiau bendravimo, ne tik sėdėjimo ant sofos, daugiau bendravimo su artimaisiais, šeimos nariais prie bendro stalo, daugiau žiūrėjimo į viens kito akis“, – sako B. Nicholson.

Daugiau apie tai – įraše. 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi