Naujienų srautas

Lietuvoje2017.03.29 11:07

Šimtmečio akcija „Ačiū“: žinomi žmonės dėkoja kuriantiesiems šalies sėkmę

„Kaip ir kiekvienas savo gyvenime turime žmonių, kuriems norėtume pasakyti „ačiū“, taip ir valstybė viso savo šimtmečio metu turi žmonių, savo piliečių ar draugų užsienyje, kuriems galėtų pasakyti „ačiū“ už svarbiausius pasiekimus“, – sako Valstybės atkūrimo šimtmečio programos koordinatorė Neringa Vaisbrodė. Minint 13-ąsias Lietuvos įstojimo į NATO metines, prasideda Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui skirta akcija „Ačiū“. Prie šios akcijos jungiasi žinomi šalies žmonės ir kviečia padėkoti visiems, kurie savo darbais prisidėjo prie Lietuvos kelio į sėkmę.

Pirmieji „Ačiū“ atvirukai skiriami su Lietuvos saugumu, nepriklausomybe ir naryste NATO susijusiems žmonėms. Šiems garbiems Lietuvos ir užsienio veikėjams atvirukuose padėką jau išsakė žinomi visuomenės lyderiai, institucijų atstovai, diplomatai. Prie akcijos taip pat prisijungė žurnalistai ir TV laidų vedėjai Rita Miliūtė, Monika Garbačiauskaitė-Budrienė, Ignas Krupavičius, Dovydas Pancerovas, Audrius Matonis, dainininkas ir visuomenininkas Gabrielius Liaudanskas-Svaras, lenktynininkas Benediktas Vanagas., rašoma pranešime žiniasklaidai.

„Komanda yra stipri tiek, kiek stipri jos silpniausia grandis. Ačiū, kad ginate mūsų ir Jūsų nepriklausomybę“, – Lietuvos kariams dėkojo lenktynininkas B. Vanagas.

„Šiandien noriu labai padėkoti Respublikos prezidentei Daliai Grybauskaitei už tai, kad ji yra tokia, kokia mes visi labai didžiuojamės“, – sakė dainininkas Gabrielius Liaudanskas-Svaras.

Akcija „Ačiū“ tęsis iki 2018 m. vasario 16 d. ir vyks keliais etapais. Jos metu Lietuvos gyventojai bus raginami siųsti atvirukus šalyje ar užsienyje esantiems žmonėms. Tegul kiekvienas sužino, koks jis yra svarbus.

Plačiau – laidos „Labas rytas, Lietuva“ reportaže.
 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi