Lietuvoje

2020.06.09 08:16

Seimo rinkimuose su TS-LKD dalyvaus visuomenininkas Kristijonas Bartoševičius

LRT.lt2020.06.09 08:16

Prie Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų jungiasi ir kartu Seimo rinkimuose dalyvaus visuomenininkas, mokytojas, kultūros veikėjas ir politinės-satyrinės televizijos laidos kūrėjas Kristijonas Bartoševičius, praneša partija.

„Ketverius metus Lietuvoje tvyrojo draudimų, ribojimų ir reguliavimų tvarka. Ketverius metus parlamento „lyderiai“ bandė vis labiau kontroliuoti laisvų Lietuvos piliečių veiksmus. Man toks dabartinės valdžios požiūris į Lietuvos žmones yra nepriimtinas. Savo pavyzdžiu noriu skatinti žmones imtis iniciatyvos, atsakomybės ir lyderystės prisidėti prie tvirtesnės Lietuvos, identifikuojant mūsų stipriąsias ir silpnąsias puses. Pastarąsias tobulinti, o gerąsias auginant puoselėti“, – savo apsisprendimą dalyvauti Seimo rinkimuose aiškino ekonomikos studijas baigęs K. Bartoševičius.

Aktyviai prezidentinėje Ingridos Šimonytės kampanijoje talkinęs K. Bartoševičius sako, apie profesionalaus politiko kelią galvojęs dar nuo 2016 metų rudens: „Visada gerbiu žmonių pasirinkimą, bet laikui bėgant buvo vis labiau akivaizdu, kad Lietuva ateinančius ketverius metus nesivystys tokiu tempu, kaip galėtų“.

LRT.lt primena, kad Seimo rinkimai vyksta 2020 metų spalio 11 dieną.

Populiariausi

Radviliškio mero rinkimai
10

Lietuvoje

2021.04.19 13:28

Po Konstitucinio Teismo sprendimo – merų raginimas keisti Konstituciją

Šimašius: nebalsavau už šį įstatymą; atnaujinta 15.40
10