Lietuvoje

2020.04.04 12:21

Klaipėdos universitetinėje ligoninėje nuo koronaviruso mirė buvusi 83-ejų gydytoja

atnaujinta 13.17
LRT.lt2020.04.04 12:21

Klaipėdos universitetinėje ligoninėje (KUL) balandžio 4-osios naktį nuo koronaviruso mirė gydytoja Stanislava Bukartienė. Tai feisbuke paskelbė jos dukra, žurnalistė Agnė Bukartaitė.

Informaciją, apie 10-ąją koronaviruso auką patvirtino ir Sveikatos apsaugos ministerija.

„Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) praneša, kad šiandien Lietuvoje patvirtintas dešimtas mirties nuo koronaviruso (COVID-19) atvejis. Buvusi medikė buvo gydoma Klaipėdos universitetinėje ligoninėje ir priklausė rizikos grupei“, – rašoma SAM išplatintame pranešime.

S. Bukartienė daug metų dirbo gydytoja. Moteris buvo gydoma Klaipėdos ligoninė Akių ligų skyriuje, kuris buvo uždarytas dėl koronaviruso infekcijos.

„Ji buvo geriausia mama ir puiki gydytoja. Pasišventusi savo profesijai, bet visada žmogiška ir su velniukais akyse. Ją tokią daugelis ir prisimins. Protingą, išdidžią, gražią ir jautrią. Lietuvos patriotę, mėgusią krepšinį ir didžiąją politiką. Mylėjusią ir lepinusią mane“, – rašė dukra.

Skubios medicinos pagalbos teikimą nuo šeštadienio 8 val. ryto turi užtikrinti Respublikinė Klaipėdos ligoninė.

Lietuvoje iki šeštadienio ryto patvirtintas 771 koronaviruso atvejis. Šeštadienio 7 val. duomenimis, per praėjusią dieną buvo nustatyti nauji 75 atvejai. Iš viso per penktadienį ištirti 2944 ėminiai dėl koronaviruso, nuo epidemijos pradžios – 21 tūkst. 376 ėminiai.

Šalyje mirė devyni koronavirusu sirgę asmenys, pasveiko septyni.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.