Naujienų srautas

Lietuvoje2019.07.06 20:10

Patvirtinta, kad surastas kurėno kapitono Romaldo Adomavičiaus kūnas

atnaujinta 22.10
LRT.lt, LRT RADIJAS 2019.07.06 20:10

Šeštadienio vakarą, tęsiant šią savaitę nuskendusio kurėno kapitono Romaldo Adomavičiaus paieškas, pasieniečiai pranešė, kad rastas jo kūnas. Vėliau informacija apie jo tapatybę patvirtinta.

Kaip LRT.lt portalui teigė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Klaipėdos pajėgų valdymo skyriaus viršininkas Vaidas Masiliauskas, vakare gauta informacija apie netoli Ventės rastą, įtariama, R. Adomavičiaus kūną, vėliau apie 22 val., kaip skelbia LRT RADIJAS, patvirtinta, kad kūną atpažino artimieji.

V. Masiliauskas LRT RADIJUI sakė, kad kūnas rastas netoli Šturmų kaimo.

„Ugniagesiai gelbėtojai visas dienas vykdė paiešką. Šiandien nuo pat ryto su valtimi plaukiojo. Prisijungę buvo ir pasieniečiai. Jie plaukdami netoli Ventės tą kūną rado ir iškėlė į krantą“, – sakė V. Masiliauskas.

LRT.lt primena, kad Kuršių mariose, tarp Ventės ir Nidos, antradienį nuskendo Jūrų muziejui priklausantis laivas kurėnas: du žmonės buvo išgelbėti, o laivo kapitonas dingo audringose bangose.

Patyręs kapitonas R. Adomavičius šį laivą pasistatė savo rankomis 2000 metais, tai plaukiojantis Jūrų muziejaus eksponatas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi