Kultūra

2018.12.21 15:55

„Sostų karų“ gerbėjams – naujos detalės apie paskutinio sezono filmavimą

LRT.lt 2018.12.21 15:55

„Sostų karų“ gerbėjams nekantriai laukiant paskutinio sezono, internete kasdien vis daugėja detalių apie filmavimus ir patį siužetą. Pavyzdžiui, neseniai Iainas Glenas, seriale vaidinantis serą Jorah`ą Mormontą prasitarė, kokių sunkumų filmuodamiesi patiria aktoriai.

I. Glenas pasakojo, jog filmo kūrėjai ir prodiuseriai taip baiminasi informacijos apie paskutines serijas nutekėjimo, kad ją saugo paranojiškai. Pavyzdžiui, tam jie prisigalvojo ypatingų gudrybių.

„Prodiuseriai bijo, kad kažkas, kas gali gauti informacijos apie serialą, jį sugadins. Mums netgi neleido užsirašyti ar atsispausdinti teksto. Scenarijus pasiekiamas tik per „iPadą“ žinant slaptažodį. Neslėpsiu, kad tokia saugumo sistema aktoriams pridarė nemažai problemų“, – prisipažino I. Glenas duodamas interviu vienai radijo stočiai.

Taip pat jis papasakojo ir apie tai, kaip dauguma aktorių reagavo į finalinio sezono scenarijaus vingius. I. Gleno teigimu, daug serialo žvaigždžių netgi nesulaikė ašarų supratę, kad istorija baigiasi.

„Tai pirmas sezonas, kurio scenarijų mes visi drauge nuo pradžių iki galo skaitėme. Prisipažinsiu, šie šeši epizodai bus fenomenalūs! Scenaristai ištraukė visus kozirius ir šimtu procentu susitvarkė su savo užduotimi“, – tikino I. Glenas.

Be to, apie paskutinį „Sostų karų“ sezoną įžvalgomis pasidalijo ir Richardas Maddenas, suvaidinęs trečio sezono pabaigoje žuvusį Robbą Starką. Aktorius neslėpė, kad, palikęs serialą, tapo ištikimu jo gerbėju.

„Manau, kad galiausiai gyvi liks tik trys drakonai, o visi kiti žus. Tai tikrai įmanoma“, – tikino R. Maddenas.  

Reuters/Scanpix nuotr.

Taigi, naujojo sezono premjeros „Sostų karų“ gerbėjai sulauks kitų metų balandį, o kol kas telieka laukti ir spėlioti, kokių staigmenų pateiks scenaristai ir prodiuseriai – gruodžio pradžioje pasirodęs trumpas anonsinis filmukas paslapčių neišduoda.

Parengta pagal užsienio spaudą.