Naujienų srautas

Kultūra2018.08.27 12:56

Šįvakar „LRT OPUS terasoje“ – lyriškoji Alina Orlova

LRT.lt 2018.08.27 12:56

Kūryba yra tarsi amžinas akumuliavimas, o koncertai – iškrova to, kas sukaupta, sako atlikėja Alina Olova, šįvakar, rugpjūčio 27 d., kocertuojanti menų fabriko „Loftas“ kieme įsikūrusioje „LRT OPUS terasoje“. Dainininkė atliks ne tik gerbėjams jau žinomus kūrinius, bet ir dainas iš naujo albumo „Daybreak“.

„Kūryba yra tarsi amžinas akumuliavimas, o koncertai – iškrova to, kas sukaupta. Kūryba ir koncertai – skirtingi, bet neatsiejami vienas nuo kito procesai. Esu labai laiminga galėdama ir kurti, ir dalintis tuo, ką sukūriau", – apie kūrybos procesą ir jos pristatymo koncertus pasakojo A. Orlova.

Atlikėja klausytojus kaskart prikausto savita, lyriška, teatrališka, intrigą išlaikančia atmosfera ir unikaliu, šiek tiek nuo žemės pakeliančiu balso tembru.

A. Orlova per savo karjerą išleido keturis studijinius albumus „Laukinis šou dingo“, „Mutabor“, „88“, o liepos pabaigoje savo naujausiąjį studijinį albumą – „Daybreak“, tad koncerto metu skambės ir dainos iš naujausio albumo.

Kiekvieną savaitę muziką mylinčių lankytojų laukianti „LRT OPUS terasa“ draugiška visiems: geros muzikos gerbėjams, šeimos, vaikams, ir gyvūnams.

„LRT OPUS terasa“ – vienintelė vasaros terasa vilniečius ir miesto svečius kviečianti į unikalią industrinę aplinką – urbanistinį Naujamiesčio rajoną. Vos vieno kilometro atstumu iki Senamiesčio ir Vilniaus traukinių bei autobusų stoties įsikūrusi terasa vasaros metu metu atgyja ir sužaliuoja. Jau ne pirmus metus „Lofto“ šeimininkai, vadovaudamiesi Vakarų šalyse klestinčia „urban farming“ – sodininkystės mieste, idėja, buvusiai fabrikų teritorijai suteikia naujų, vasariškai gaivių ir žaismingų spalvų.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi