Sostinės prekybos ir pramogų centre „Ozas“ esantis „Multikino“ kino teatras penktadienį po kelių mėnesių pertraukos atveria duris žiūrovams.
„Multikino“ rinkodaros vadovas Raimundas Bilinskas sako, kad veiklą atnaujinęs kino teatras kol kas rodys prieš karantiną pasirodžiusius filmus, repertuare – ir devyni geriausi šių metų „Kino pavasario“ filmai.
„Pandemija sustabdė daugybę pasaulinio kino premjerų, todėl kurį laiką į kino teatrus kviesime žiūrėti filmus, kuriuos jau įvertino kino bendruomenė, o žiūrovai mielai renkasi ir antrą kartą“, – pranešime sakė R. Bilinskas.

Kino seanso metu prašoma dėvėti apsaugines veido kaukes, taip pat žiūrovai bus sodinami kas du metrus, o vietas šalia galės įsigyti tik šeimos nariai – iki keturių žmonių.
Žadama į seansus įleisti po 30–40 žiūrovų, o į didžiausią salę turėtų tilpti iki 100, per dieną planuojama surengti 20–25 seansus.
Kino teatrų tinklas Lietuvoje „Forum Cinemas“ atsidaryti dar kol kas neplanuoja. „Skalvijos“ kino centras veiklą pradeda birželio 16 dieną, o kino teatras „Pasaka“ skelbia atsidarysiantis birželio 26 dieną:
Taip pat skaitykite
Kai kurie kino teatrai jau atvėrė duris žiūrovams, vienas tokių – Panevėžyje esantis kino centras „Garsas“. Penktadienį duris atvers „Atlantis Cinemas“ Šiauliuose. Tikslių atsidarymo datų dar nėra paskelbę kino teatrai „Cinamon“, „Apollo“ ir mažesni teatrai.

Kai kurie kino teatrai karantino metu rengė kino seansus lauke ir kvietė filmus stebėti būnant automobiliuose.
Vyriausybei nuo birželio 1 dienos sušvelninus karantino sąlygas, leista organizuoti renginius ir uždarose patalpose, tačiau ribojant žiūrovų skaičių iki 100, taip pat laikantis kitų apsaugos priemonių, pavyzdžiui, dviejų metrų atstumo.
Nuo birželio 16 dienos leista į tokius renginius kviesti ne daugiau 150 žiūrovų, taip pat laikantis tų pačių apsaugos reikalavimų.