Verslas

2014.07.01 10:01

„Mano Drabužiai“ keičia pavadinimą

LRT.lt 2014.07.01 10:01

Lietuviškas startuolis „Vinted“ vysto savo prekės ženklą ir keičia Lietuvos „Mano Drabužių“ mainų projekto pavadinimą.

Lietuviškas startuolis „Vinted“ vysto savo prekės ženklą ir keičia Lietuvos „Mano Drabužių“ mainų projekto pavadinimą.

„Lietuvoje gimusią idėją mėgsta jau daugiau nei 4 milijonai merginų Europoje ir Amerikoje. Padedame joms parduoti nebenešiojamus drabužius bei pirkti rūbus vienoms iš kitų. Norime, kad jos visos žinotų mus „Vinted“ vardu“, – sako projekto sumanytoja Milda Mitkutė.

M. Mitkutei ir Justui Janauskui 2008 m. įkūrus „Mano Drabužius“, ši idėja su draugų pagalba netrukus išpopuliarėjo Čekijoje ir Vokietijoje. Ten veikiantys tinklapiai ir mobiliosios programėlės pavadinti šių šalių kalbomis.

„Planuodami plėtrą pradėjome ieškoti vieno tarptautinio pavadinimo, kurį galėtume naudoti naujose rinkose ir ilgainiui padaryti pagrindiniu. Dėl asociacijų su žodžiu „vintage“ pasirinkome „Vinted“ vardą“, – prisimena M. Mitkutė.

Šis pavadinimas buvo suteiktas naujoms JAV, Prancūzijos, Lenkijos ir Jungtinės Karalystės drabužių mainų bendruomenėms. Netrukus taip pat bus pervadinti ir projektai Čekijoje bei Vokietijoje, rašoma pranešime spaudai.

„Mano Drabužiams” tapus „Vinted“, lietuviško projekto narės įsilies į didelę merginų bendruomenę. Visas jas vienija įsitikinimas, kad atrodyti gerai galima ir neišleidžiant daug pinigų.