Verslas

2019.02.19 11:39

Gaisras Romos oro uoste: kilus skrydžių chaosui lietuviai palikti nežinioje

LRT.lt, BNS 2019.02.19 11:39

Antradienio rytą incidente Romos oro uoste kilo incidentas, per kurį buvo atšaukta dalis skrydžių, informuojama, kad po incidento Romoje įstrigo ir lietuviai.

Pirminiais duomenimis, oro uoste kilo gaisras.

„Romos Čampino oro uostas buvo uždarytas, visi keleiviai evakuoti, skrydžiai atšaukti. Iš oro uosto „Ryanair“ avialinijomis išskristi turėję lietuviai įstrigo Romoje“, – pranešime žiniasklaidai praneša skrydžių kompensavimo bendrovė „Skycop“.

Pranešime teigiama, kad kol kas nėra žinoma, kiek laiko nekils lėktuvai iš šio oro uosto.

„Kol kas „Ryanair“ jokios informacijos apie tolimesnius veiksmus nesuteikė. Pasimetę keleiviai nėra informuoti apie savo teises.  Preliminariai manoma, jog skrydžiai nebus vykdomi porą dienų. Nors šiuo atveju piniginė kompensacija ir nepriklausys, tačiau visiems keleiviams įstrigusiems Romoje avialinija privalo suteikti maisto ir vandens, galimybę paskambinti, išsiųsti el. laiškus, pervežimą į/iš oro uosto, pasirūpinti keleivių nakvyne ir pakaitiniu skrydžiu“, – skelbia „Skycop“.

Italijos žiniasklaidos teigimu, gaisro židinys užfiksuotas rūsio patalpoje, kurioje buvo užfiksuotos uždūmintos patalpos.

„Dėl dūmų rūsio patalpose (...) Čampino oro uosto terminale apie 8 val. (vietos, 9 val. Lietuvos laiku) atsargumo sumetimais įvykdyta evakuacija“, – pranešė Italijos sostinės oro uostų operatorė „Aeroporti di Roma“.