Veidai

2020.03.28 21:04

Projekte „Dainuokim kartu“ žinomi atlikėjai dainavo iš savo svetainės, padėjo ir augintiniai

atnaujinta 22.50
LRT.lt2020.03.28 21:04

Šalyje paskelbtas karantinas diktuoja naujas taisykles ir verčia ieškoti dar nematytų sprendimų. Todėl LRT TELEVIZIJOS eteryje pasirodė naujas muzikinis projektas „Dainuokim kartu“, kurio dalyvių namai tapo televizijos studija, o žinomi žmonės ir visos Lietuvos šeimos savo dainomis kvietė prisidėti prie kilnaus tikslo.

Šou turi tęstis, net jei esame namuose – dainuosime, mėgausimės muzika, apie naująjį projektą pasakojo projekto kūrėjas Laurynas Šeškus, pridūręs, kad šiuo sudėtingu laikotarpiu geros emocijos yra ypač svarbios.

„Visada smalsu, kaip gyvena kiti. Šį vakarą turėsime unikalią galimybę pasižvalgyti žinomų atlikėjų namuose“, – kalbėjo projekto vedėja Jurgita Jurkutė-Širvaitė.

Ji sveikinosi iš LRT studijos, kurioje drauge su ja buvo LRT popmuzikos vyriausiasis redaktorius Ramūnas Zilnys bei komunikacijos specialistė Dovilė Filmanavičiūtė. Visi jie šįvakar dėvėjo apsaugines pirštines ir ragino visus likti savo namuose.

Linkėjimus žiūrovams siuntė ir aktorius Giedrius Savickas, kuris neseniai grįžo iš kelionės, tad jau dešimtą dieną leidžia saviizoliacijoje.

Pirmieji iš savo namų uždainavo Žilvinas Žvagulis ir Irena Starošaitė, jiems akomponavo sūnus Vakaris, šeimininkų smalsiai klausėsi ir jų augintinis. Šeima atliko daina „Gintarai“, kurios metu buvo rodomos ir ištraukos iš prieš porą dešimtmečių filmuoto vaizdo klipo. Vakaris tada dar buvo mažas berniukas, jaukiai įsitaisęs tėvams ant rankų. Atlikėjai pasakojo, kad karantino laikosi labai sąžiningai ir iš namų išeina tik tada, kai būtinai reikia.

Dainuokim kartu! Žvagulių šeimyna – „Gintarai“

Antrieji į savo namus pakvietė Jurgis Brūzga su žmona Akmėja ir dukromis. Ketveriukė atliko nuotaikingą dainą „Zombiai“. Tiesa, šeima pasakojo, kad per karantiną išvyko ten, kur nėra nei žmonių, nei interneto, tad norėdami pasikalbėti su studijoje esančia Jurgita jie turėjo važiuoti paieškoti interneto ryšio.

Dainuokim kartu! Brūzgų šeimyna – „Zombiai“

Netrukus prie pokalbio prisijungęs Stanislavas Stavickis-Stano pasakojo, kad ir jis laikosi karantino bei turi progą atgaivinti savo matematikos žinias, nes pastarosiomis dienomis padeda vaikams mokytis, taip pat pradėjo dažniau gaminti.

Dainuokim kartu! Naują kūrinį atlieka „Baltos varnos“

Seserys Milda ir Teresė Andrijauskaitės, dar žinomos kaip „Baltos varnos“ taip pat pakvietė į savo namus. Tiesa, seserys sako, kad šis projektas buvo proga sesėms susitikti, Teresė laiką leidžia pas tėvus kaime, o Milda būna Vilniuje su vyru. Beje, seserys atliko dainą, kuri viešai nuskambėjo tik antrą kartą.

Dainuokim kartu! Kūrinį atlieka Tarasovų šeimyna

Geros nuotaikos nestokojo Vilius ir Violeta Tarasovai. „Mūsų šuo ir katinas nesupranta, kas vyksta, jiems keista, kad mes nuolat namuose“, – juokėsi Vilius, žiūrovams pateikęs geros nuotaikos dozę.

Dainuokim kartu! Zvonkų šeimyna – „Saulė, saulė danguje“

Netrukus uždainavo ir Viliaus kolega iš grupės „Bavarija“ Deivydas Zvonkus su dainininke Katažina Zvonkuviene. Laidos vedėjai Jurgitai nusistebėjus, kad turint dvynukus porai pavyksta palaikyti tobulą tvarką, Deivydas su šypsena prisipažino, kad Katažina net 7 val. prieš filmavimą turėjo veiklos – tvarkė namus. Beje, D. Zvonkus ir Stano specialiai karantinui sukūrė smagią dainą.

Dainuokim kartu! Vidas ir Adas Bareikiai – „Pažiūrėk į mane, Mama“

Muzikinė kelionė tęsėsi Vido Bareikio ir jo sūnaus Ado namuose. Dainą „Pažiūrėk į mane, Mama“ jiedu atliko duetu. Beje, jų vaizdo įraše matyti ir Ado ant batuto atliekami triukai, taip pat jaukios tėvo ir sūnaus nuotraukos.

„Man nusišypsojo tokia laimė, kad vedu „Įdomiąsias pamokas tiesiogiai“ kiekvieną dieną, tad su pirštinėmis ir apsaugine kauke keliauju į studiją, bet kitu laiku labai atsakingai stengiuosi laikytis visų rekomendacijų“, – kalbėjo Vidas ir patikino, kad karantino laikotarpis jam labai produktyvus kūrybinis metas, tad prie eteryje matyto pianino jis nuolat repetuoja.

Dainuokim kartu! Sesės Vasilevskytės – „Mamma Mia“

Kultinės ABBA dainą „Mamma Mia“ traukė seserų Vasilevskyčių trijulė – Kleopatra, Sofija ir Julija.Tiesioginiame eteryje mergaitės siuntė sveikinimus savo mamai, kuri šeštadienio vakarą šventė gimtadienį.

Dainuokim kartu! Iglė ir Tadas – „Labas, kaip tu?“

Jaukiai ant fotelių savo namuose įsitaisę pasirodymą surengė atlikėjai Tadas Juodsnukis ir Iglė Bernotaitytė. „Good evening, Lithuania“, – juokais sveikinosi su žiūrovais pora, prisimindama šiemet atšauktą „Eurovizijos“ konkursą. Beje, pora atskleidė, kad per karantiną jie pabėgo iš sausakimšo miesto ir išvyko į atokią sodybą. „Laukiame antros laidos, norime dar turėti veiklos“, – kalbėjo Tadas.

Dainuokim kartu! Naują kūrinį atlieka Ericos ir Jurgio šeimyna

Erica Jennings ir Jurgis Didžiulis su sūnumis atliko dainą, kurią sukūrė vos prieš dešimt dienų. Jie net ir tokiu metu stengiasi išlikti geros nuotaikos, todėl ir jų daina – labai šviesi bei linksma. „Gegužę Erica švęs gimtadienį ir išleis savo albumą. Tikiuosi, kad tądien visi jau galėsime susitikti ir pasiklausyti koncerto“, – sakė R. Zilnys, Ericos ir Jurgio dainą pavadinęs karantino hitu.

Dainuokim kartu! Karolis Talutis ir Kristina Jure – „Ieškau“

Vakarą užbaigė grupės „8 Kambarys“ narys Karolis Talutis ir atlikėja Kristina Jure, sudainavę grupės hitą „Aš tavęs ieškau“. „Gal „8 kambariui“ gal reikėtų pagalvoti ir dažniau pagalvoti apie tai, kad jų dainoms galėtų pritarti moteriški balsai“, – svarstė D. Filmanavičiūtė.

Susirinkę prie ekranų galėjo balsuoti už labiausiai patikusius pasirodymus ir siekti gražaus tikslo – kiekvienas už skambučius gautas euras skiriamas Finansų ministerijos įsteigtam, Dalios Grybauskaitės vadovaujamam COVID-19 pasekmių mažinimo fondui. Vakaro pabaigoje daugiausiai simpatijų surinko seserų Vasilevskyčių trijulė, tačiau ir po laidos balsavimas nesibaigė. Visi norintys prisidėti prie kilnaus tikslo ir toliau gali balsuoti.

Žinomi šeimyniniai duetai ir muzikiniai numeriai iš visų Lietuvos kampelių žiūrovus džiugins kiekvieną karantino savaitgalį nuo kovo 28 d. 21.00 val. per LRT TELEVIZIJĄ.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.