Naujienų srautas

Veidai2020.03.19 15:28

Kas sakė, kad laidų vedėjai negali dirbti iš namų – studija įsikūrė Ugnės Siparės svetainėje

Kai laidos vedėja negali ateiti į studiją, studija atkeliauja pas ją. Nors su laidos „Labas rytas, Lietuva“ žiūrovais žurnalistė Ugnė Siparė sveikinsis tik balandį, „Euromaxx“ žiūrovai ją išvys įprastu laiku – laidų filmavimai persikėlė į žurnalistės svetainę.

Savaitgalį televizijos laidų vedėja, žurnalistė Ugnė Siparė su vyru Mariumi Sipariu sugrįžo iš Prancūzijos Alpių kurorto, tad laikydamasi rekomendacijų, dvi savaites praleis namuose. Kadangi „Labas rytas, Lietuva“ laidos transliuojamos tiesiogiai iš studijos, esančios LRT, iki balandžio jos rytiniame eteryje neišvysime.

Tačiau laidos „Euromaxx“ filmavimai vyksta ir toliau – Ugnės namuose. „Tai bendra „Euromaxx“ komandos mintis. Tik grįžus po atostogų turėjome filmuoti laidos įrašą, bet jau žinojome, kad studijoje dėl karantino to padaryti nepavyks.

Taigi prodiuserė Jolanta mums prie durų paliko žalią medžiagą, kuri pakabinta ant užuolaidų puikiai atliko green screen’o (liet. žaliojo fono) darbą, o visa kita įrengė Marius. Man atrodo, ši situacija lavina kūrybingumą, galima prigalvoti įvairių veiklų, laidų ir išeičių. Kaip sakė viena pašnekovė, „kuo didesni iššūkiai – tuo didesnės galimybės“. Stengiamės tuo ir vadovautis“, – portalui LRT.lt sako U. Siparė.

Lietuvoje įsigaliojo karantinas – 7 trumpi patarimai, padedantys išvengti koronaviruso plitimo
LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi