Veidai

2020.01.16 17:34

Filmų apie Džeimsą Bondą prodiuserė darsyk persigalvojo: agentas moterimi netaps

LRT.lt2020.01.16 17:34

Filmų apie agentą Džeimsą Bondą prodiuserė Barbara Broccoli komentuoja, kad ateityje šis personažas moterimi netaps, rašo BBC.

Naujausias ir paskutinis filmas, pavadintas „Nėra laiko mirti“ (Angl. „No Time To Die“), kuriame legendinį agentą dar vaidins aktorius Daniel Craigas, pasirodys balandį. Kas aktorių pakeis šiame vaidmenyje, iki šiol nėra aišku, tačiau kalbų buvo pasklidusių įvairių.

Pasak B. Brocolli, Džeimsas Bondas galėtų būti bet kurios rasės, tačiau jis yra vyras.

„Tikiu, kad moterims turime kurti naujas personažes – stiprias moteris herojes“, – cituojama filmų prodiuserė.

Anksčiau buvo skelbta, kad agente pirmą kartą Bondo filmų istorijoje taps moteris – aktorė Lashana Lynch. Iš Londono kilusi aktorė didžiuosiuose ekranuose debiutavo 2011 m., nusifilmavusi juostoje „Fast Girls“, tačiau išgarsėjo suvaidinusi filme „Kapitonė Marvel“, rašo „The Guardian“.

Tiesa, filmo kūrėjų planai ne kartą keitėsi, o filmo kūrėjų komandą lydėjo iššūkiai.

Kino juosta „Nėra laiko mirti“ (angl. No Time to Die) buvo filmuojama Londone, Jamaikoje, Norvegijoje ir Italijoje. 2020 m. pasirodysiančiame filme vaidins Ralphas Fiennesas, Rory`s Kinnearas, Benas Whishawas, Naomie Harris, Lea Seydoux ir Jeffrey Wrightas.

Anot BBC, 25-oji Bondo juosta 2020 m. balandžio 3 d. pasirodys Jungtinėje Karalystėje, o po penkių dienų – JAV ir Australijoje.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt