Tavo LRT

2020.09.03 17:36

Mažųjų kulinarų eksperimentai – laidoje „Gamina vaikai“

LRT.lt2020.09.03 17:36

Šį sekmadienį, rugsėjo 6 d., LRT TELEVIZIJA kviečia žiūrėti naują edukacinę, kulinarinę laidą vaikams ir jų tėveliams „Gamina vaikai“. Joje jaunieji virtuvės šefai, stebint TV kameroms, virs, keps, ragaus ir vertins vieni kitų pagamintus patiekalus. 

Pirmojoje laidoje pasirodys trys mažieji kulinarai: devynmetė Ieva ir dešimtmečiai Luiza ir Julijus. Jų laukia nemenkas išbandymas – pagaminti pusryčius būtinai panaudojant vieną labai svarbų produktą. Patiekalus vertins Adelė, kuriai vos – ketveri. Jauniausia laidos dalyvė visą kūrybinę grupę sužavėjo drąsa ir savo įžvalgomis.

„Man atrodo, gaminti gali visi: ir maži, ir dideli. Bet ne visi gali gaminti skaniai. Vaikai gamina taip, kaip suaugę žmonės tikrai nepagamins, – niekas į šaltibarščius uogienės neįdės, o čia, šitoje laidoje, viskas yra įmanoma, nes vaikų fantazija yra beribė“, – sako aktorius Giedrius Savickas, laidos vedėjas.

Laidoje netrūks jaudulio, emocijų ir geros nuotaikos. Pagamintus patiekalus vertins jaunieji gurmanai – drąsūs ir energingi vertintojai, kurie su nekantrumu laukia, kada vėl galės paskanauti ko nors naujo ir neįprasto. Vaikų įžvalgos ir komentarai ragaujant patiekalus tikrai nepalinks abejingų. Jei kulinariniai eksperimentai patiks mažiesiems maisto kritikams, vadinasi, jie iš tiesų pavyko, juk vaikai yra patys išrankiausi valgytojai.

Eksperimentinę, kulinarinę laidą „Gamina vaikai“ žiūrėkite nuo rugsėjo 6 d. sekmadieniais 11.30 per LRT TELEVIZIJĄ.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt