Tavo LRT

2019.11.04 10:11

LRT Metų apdovanojimai: nominuokime tuos, kurie mus įkvėpė

LRT.lt2019.11.04 10:11

Baigiantis 2019-iesiems LRT kviečia kartu pasvarstyti, kuo šie metai Lietuvai ir kiekvienam iš mūsų buvo ypatingi. Iki lapkričio 27-osios portale LRT.lt skirtingose kategorijose galima nominuoti žmones ir jų idėjas, organizacijas ir jų iniciatyvas – ryškiausieji paaiškės paskutinį šių metų vakarą.

LRT Metų apdovanojimams pasiūlyti kandidatai bus pateikti balsavimo komisijai – iškiliems skirtingų sričių profesionalams, kurie ir išrinks laimėtojus. Pasak LRT generalinės direktorės Monikos Garbačiauskaitės-Budrienės, tai puiki galimybė visiems kartu nuspręsti, kokie darbai telkė, stiprino Lietuvą ir kokios asmenybės šiemet įkvėpė mus visus.

„Praėjusiais metais surengę pirmuosius LRT Metų apdovanojimus, šiemet juos dar labiau išgryninome, priartindami prie visuomeninio transliuotojo misijos. Norime paskatinti Lietuvą prisiminti ir įvertinti prasmingiausias idėjas, ryžtingiausius darbus. Tikime, kad žmonės nuoširdžiai apmąstys 2019-uosius ir aktyviai siūlys kandidatus“, – sako M. Garbačiauskaitė-Budrienė.

LRT Metų apdovanojimų nominacijos:

Metų nuomonė – už laikyseną, paskatinusią pokyčius, už poziciją, vertą pagarbos.

Metų dialogas – už norą susitarti, pastangas kalbėtis, už pagalbą sprendžiant reikšmingą problemą.

Metų lygybė – už lygiateisiškumo ir tolerancijos pavyzdį, už pastangas skleistis saviraiškos laisvei.

Metų vizija – už įgyvendintą inovaciją, naujumą, netikėtą sumanymą, apie kurį kalbėsime ir rytoj.

Metų pokytis – už iššūkį ir sprendimą, atnešusį akivaizdų pokytį bet kurioje srityje.

Metų aidas – žmogus, kolektyvas ar organizacija, labiausiai garsinusi Lietuvos vardą pasaulyje.

Metų asmenybė – žmogus, iš kurio mokomės, žmogus, įkvėpęs augti.

Dar vieną nominaciją – Metų pokštas – už gerą humoro jausmą, sąmojį, ironiją, mokėjimą pasijuokti (ir iš savęs) – siūlys ir rinks tik LRT.lt skaitytojai.

O visų nominacijų laimėtojus sužinosime paskutinį šių metų vakarą – iškilmingoje LRT Metų apdovanojimų ceremonijoje ir šventiniame koncerte per LRT TELEVIZIJĄ.

LRT.LT skaitytojai gali siūlyti kandidatus iki lapkričio 27 d. paspaudę čia.