Palangoje sekmadienį varžėsi elitiniai Lietuvos diskininkai. Vyrų varžybų čempionu tapęs Andrius Gudžius įveikė Martyno Aleknos pasipriešinimą, o tarp moterų geriausiai pasirodė Eglė Baranauskienė.
Geriausiu bandymu A. Gudžius diską numetė 64,52 m. Tai buvo antros pasaulio ir Europos čempiono varžybos šiemet, o pirmose diskas skriejo 62,19 m.
Antrą vietą čempionate iškovojęs M. Alekna diską numetė lygiai 62 metrus. Tai buvo lengvaatlečio sezono atidarymo varžybos.
Trečią vietą užėmė ir bronzos medaliu pasipuošė Mažvydas Paurys (56,19 m).
Moterų varžybose E. Baranauskienė pasiekė geriausią Lietuvos sezono rezultatą (51,40 m) ir aplenkė Pauliną Stuglytę (49,74 m) bei Sonatą Rudytę (48,87 m).
Pagrindinis šių metų lengvaatlečių startas – Europos čempionatas. Jis rugpjūčio 10–16 dienomis vyks Birmingame, o mūsiškių pasirodymus tiesiogiai transliuos LRT.

