Prancūzijoje, Anžė mieste, finišuoja pasaulio dailiojo čiuožimo „Grand Prix de France“ etapas, kuriame varžėsi ir tik per plauką nuo medalio liko Allison Reed su Sauliumi Ambrulevičiumi.
Lietuvos pora šokių ant ledo programoje po ritminio šokio buvo treti, tačiau laisvojoje programoje juos minimaliai aplenkė JAV pora ir paliko mūsiškius už prizininkų žymos.
Po ritminio šokio A. Reed ir S. Ambrulevičius turėjo 74,49 balo, o laisvojoje programoje jie surinko 110,75 balo.
Iš viso Lietuvos pora surinko 185,24 balo, o į trečiąją vietą pakilę amerikiečiai Emily Bratti ir Ianas Somerville`as – 185,88. Jie laisvojoje programoje pelnė 113,07 taško.

Šio etapo nugalėtojais netikėtai tapo prancūzai Jevgenija Lopareva ir Geoffrey Brissaud`as, kurie po ritminio šokio buvo antroje vietoje. Turnyro šeimininkai laisvojoje programoje surinko 117,52 taško ir aplenkė iki tol pirmavusius italus Charlene Guignard ir Marco Fabri.
Varžybų favoritams nepavyko sužibėti laisvojoje programoje – Italijos pora joje surinko vos 106,88 taško ir liko antroje vietoje. Jie iš viso surinko 189,08 taško, o nugalėtojai – 195,27.

Iš viso laisvąją programą pristatė dešimt porų, iš kurių šešias aplenkė ir galutinėje įskaitoje ketvirtoje vietoje liko mūsų šalies atstovai.
Geriausias A. Reed ir S. Ambrulevičiaus sezono rezultatas laisvojoje programoje yra 111,97 taško.






