Naujienų srautas

Sportas2018.09.08 23:06

Pasaulio čempionui gerklę perrėžęs vokietis: tai nutiko netyčia

DELFI.lt 2018.09.08 23:06

Vokietijos ir Prancūzijos rinktinių akistata UEFA Tautų lygos starte buvo pažymėta nemaloniu incidentu. Skaudžiai susižeidė pastarosios rinktinės gynėjas Benjaminas Pavardas.

Jau pačioje susitikimo pradžioje B. Pavardą sužeidė kairiuoju atakos kraštu besiveržęs Vokietijos rinktinės gynėjas Antonio Rudigeris.

B. Pavardas čiuoždamas sėkmingai išmušė kamuolį vokiečiui iš po kojų, o šis užmynė po juo atsidūrusiam varžovui ant kaklo.

Pasaulio čempionu šią vasarą tapusiam prancūzui šis susidūrimas buvo itin skausmingas, o ant jo kaklo iškart pasirodė įpjovimo žymės.

Nors B. Pavardas dėl incidento savo oponento nekaltino, A. Rudigeris suskubo atsiprašyti ir patikinti, kad tai nutiko netyčia.

„Apgailestauju dėl Benjamino. Tai nutiko netyčia. Iškart jo atsiprašiau, o dabar linkiu jam kuo greičiau pasveikti“, – socialiniame tinkle „Twitter“ rašė A. Rudigeris.

Londono „Chelsea“ atstovu tikėti yra linkę ne visi. Epizodo vaizdo įrašą atidžiai analizuojantys sirgaliai mano, kad vokiečio veiksmas galėjo būti ir tyčinis.

Bet kokiu atveju, įspūdingai atrodžiusios žaizdos rungtyniauti B. Pavardui netrukdė. Jis sužaidė visas 90 minučių ir padėjo savo rinktinei iškovoti lygiąsias 0-0.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi