Naujienų srautas

Sportas2018.03.27 21:55

Tarp įtakingiausių NBA žaidėjų – A. Sabonis ir Š. Marčiulionis

lrytas.lt 2018.03.27 21:55

ESPN sudarė visų laikų įtakingiausių NBA žaidėjų reitingą, tarp kurių atsidūrė ir du lietuviai – Šarūnas Marčiulionis ir Arvydas Sabonis. Kitą savaitę ESPN pateiks pačius įtakingiausius žaidėjus.  

Š. Marčiulioniui atiteko 67 vieta, o Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) prezidentui – 52-oji. Už A. Sabonio nugaros liko tokie krepšininkai kaip Jamesas Hardenas (53), Kevinas Durantas (54), Dwyane’as Wade’as (60), Karlas Malone’as (61), Russellas Westbrookas (69), Steve’as Kerras (76), Carmelo Anthony (93).

„Nors Sabonis Portlande žaidė septynerius metus, NBA sirgaliai taip ir nepamatė geriausio šio krepšininko žaidimo. Geriausią krepšinį A.Sabonis žaidė Europoje, o vėliau jį pristabdė kojos traumos. Per savo karjerą lietuvis iškovojo tris olimpinius medalius ir ne tik taikliai atakuodavo krepšį, bet ir pasižymėjo puikiais perdavimais“, – A. Sabonį apibūdino ESPN.

Tuo tarpu apie Š. Marčiulionį parašyta: „Šio sezono pradžioje NBA žaidė 108 krepšininkai iš užsienio, bet kai 1989 metais į NBA atvyko Marčiulionis, situacija buvo visiškai kitokia. Jis tapo pirmuoju NBA krepšininku iš Sovietų Sąjungos. Chrisas Mullinas apie lietuvį yra pasakęs, kad tai buvo pirmasis vyrukas, kuriam pavyko sėkmingai pritapti lygoje iš svetimos šalies“.

Štakingiausių krepšininkų 25-tukas dar nepaskelbtas, o tarp 26–50 vietų atsidūrė Chrisas Paulas (49), Ray’us Allenas (36), Vince’as Carteris (33), Emanuelis Ginobili (32), Scottie Pippenas (27).

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi