Sportas

2020.09.16 13:44

Aukštus tikslus „Barcoje“ keliantis Calathesas: Šaras yra gimęs būti nugalėtoju

LRT.lt2020.09.16 13:44

„Barcelona“ šį sezoną pasitinka ne tik su atsinaujinusiu trenerių štabu, bet ir turėdama plačią sudėtį, kurioje yra visas būrys elitinių Europos krepšininkų. Vienas tokių – Nickas Calathesas, didžiąją savo karjeros dalį atidavęs Atėnų „Panathinaikos“ komandai.

Naują karjeros etapą pradedantis N. Calathesas Barselonoje sutiko itin gerai pažįstamą veidą – Šarūną Jasikevičių, su kuriuo praeityje žaidė vienoje komandoje.

Mintimis su dienraščiu AS dalinęsis N. Calathesas papasakojo apie Š. Jasikevičių ir jo asmenybę, taip pat įvardijo savo tikslus „Barcelona“ klube.

„Šaras reikalauja ir turi lygiai tokį patį atsidavimą, kaip būdamas žaidėju“, – sakė graikas. – Jis yra gimęs būti nugalėtoju. Savo didžiulę energiją jis perduoda visai komandai. Visi nori tokių savybių savo komandoje“.

Kalbėdamas apie spaudimą, kurį jaučia žaidėjai „Barcelona“ klube, N. Calathesas teigė, jog prie to jau spėjo prisitaikyti žaisdamas „Panathinaikos“ klube.

„Man šis jausmas yra pažįstamas. Nesvarbu, kur rungtyniautum – „Barcoje“ ar „Pao“ – iš mūsų yra tikimasi geriausio. Atėnuose nebuvo lengva, todėl išmokau tvarkytis su spaudimu“, – tęsė vienas geriausių gynėjų Europoje.

Kalbėdamas apie savo tikslus „Barcelona“ klube, N. Calathesas pridūrė: „Atvykimas į šį klubą man yra svarbus žingsnis. Man jau 31-eri ir esu komandoje, kuri neabejotinai kovos dėl visų įmanomų trofėjų. Džiaugiuosi šia galimybe ir tikiuosi, kad galėsiu patirti kažką ypatingo šiame klube.“

„Barcelona“ naująjį Ispanijos krepšinio lygos sezono atidarys artėjantį savaitgalį, o į Eurolygos kovų sūkurį įsitrauks spalio 1-ąją.