Rusijos kariuomenė subombardavo vieną iš tiltų Chersono miesto ribose, taip bandydama atkirsti didelį rajoną nuo likusios Ukrainos kontroliuojamos teritorijos. Apie tai savo „Telegram“ paskyroje pranešė Chersono srities karinės administracijos vadovas Aleksandras Prokudinas, rašo UNIAN.
„Apie šeštą valandą vakaro rusų kariuomenė su aviacija puolė Chersoną. Priešas ant miesto numetė dvi valdomas aviacines bombas. Dėl atakų buvo apgadintas automobilių tiltas, vedantis į Korabelio mikrorajoną“, – rašė jis.
Pasak A. Prokudino, be paties tilto, dėl smūgio taip pat buvo apgadinti trys privatūs namai ir daugiaaukštis pastatas. Apie nukentėjusiuosius kol kas nepranešama.
Kol kas nėra oficialios informacijos apie tai, kokia didelė žala padaryta tiltui.
Nors kol kas vietos pareigūnai apie padarytą žalą nekomentuoja, filmuotoje medžiagoje matyti ant tilto žiojinčios skylės. Visgi pati tilto konstrukcija smūgį atlaikė.
Informacija trumpai
- Kryme nugriaudėjo virtinė sprogimų, buvo laikinai uždarytas Krymo tiltas.
- Per ukrainiečių dronų smūgius Rusijos vakaruose praėjusią naktį žuvo trys ir buvo sužeisti dar du žmonė.
- Ukrainos oro gynyba naktį sunaikino 45 iš 53 Rusijos bepiločių orlaivių.
- Dronai smogė Rusijos naftos perdirbimo gamykloms“.
- Trumpas teigia įsakęs dislokuoti branduolinius povandeninius laivus, kad apsaugotų amerikiečius
- Rusijos kariuomenė kare prieš Ukrainą neteko dar 1 010 karių
ISW pateikia naujausią informaciją apie Rusijos karą prieš Ukrainą:
NEW: US President Donald Trump ordered the deployment of two US nuclear submarines closer to Russia presumably in response to Russian Security Council Deputy Chairperson Dmitry Medvedev's July 31 nuclear threats against the United States. Trump stated on August 1 that he ordered… pic.twitter.com/vVfpLq4Zqw
— Institute for the Study of War (@TheStudyofWar) August 2, 2025
Apie penktadienio įvykius skaitykite čia.







