Pasaulyje

2018.04.21 23:13

Maskvą nusiaubė audra: pranešama apie sužeistuosius ir žuvusią mergaitę

15min.lt 2018.04.21 23:13

Šeštadienį Maskvą užklupo audra. Dėl smarkaus vėjo skirtingose miesto vietose lūžo medžiai, namų stogai, krito reklaminiai stendai, rašo newsru.com.

Anot miesto mero Sergejaus Sobianino, audros metu žuvo mergaitė, remiantis naujausiais duomenimis, dar 12 žmonių sužeista.

Nukentėjo ir transporto susisiekimas. Priemiestiniai traukiniai atidedami dėl keliuose nuvirtusių medžių, metro keleiviai stotyse perspėjami dėl siaučiančio vėjo lauke. Lėktuvų skrydžiai dėl didelio vėjo nukreipiami į kitus oro uostus.

Miesto valdžia dėl audros ragina miesto gyventojus likti namuose.

Remiantis preliminariais duomenimis, trys žmonės buvo sužeisti nukritus medžiui vienoje iš Maskvos miesto gatvių, ant vieno žmogaus užkrito reklaminis stendas, dar du žmonės buvo sužeisti įgriuvus namo stogui.

Į ligoninę buvo pristatytas ir trijų mėnesių kūdikis, kuris taip pat patyrė sužalojimų dėl nukritusio medžio.

Pietvakarinėje miesto dalyje didžiulis vėjas nuplėšė gyvenamojo namo stogo dalį. Metalinė dalis užkrito ant stovinčio automobilio. „Interfax“ korespondentas informuoja, kad smarkūs vėjo gūsiai pridarė žalos ir šiaurės-rytų Maskvos daliai, itin daug ant kelių užkritusių medžių yra ir Fryanovo miesto prieigose.

Orų tarnybos perspėjo, kad šeštadienį nuo popietės vėjo gūsiai Maskvoje gali siekti 20–25 m/s.