Pasaulyje

2018.01.31 20:36

JAV respublikonus į partijos renginį vežęs traukinys susidūrė su šiukšliavežiu

BNS 2018.01.31 20:36

Jungtinėse Valstijose trečiadienį avariją patyrė respublikonų įstatymų leidėjus į partijos renginį Vakarų Virdžinijoje vežęs užsakytas traukinys, susidūręs su šiukšliavežiu į pietus nuo Šarlotsvilio, Virdžinijoje, pranešė įstatymų leidėjai.

„Patvirtinta, kad vienas žmogus žuvo ir vienas buvo sunkiai sužeistas. Kongreso nariai arba jų darbuotojai rimtų sužeidimų nepatyrė“, – sakoma Baltųjų rūmų atstovės spaudai Sarah Sanders pranešime, kuriame priduriama, kad prezidentas Donaldas Trumpas buvo informuotas apie šį incidentą.

„Mums viskas gerai, tik mūsų traukinys trenkėsi į šiukšliavežį. Medicininį išsilavinimą turintys (partijos) nariai teikia pagalbą sunkvežimio vairuotojams“, – netrukus po incidento paskelbė respublikonas Gregas Waldenas socialiniame tinkle „Twitter“.

Partijos atstovas pranešė, kad dalis sąstato nuvažiavo nuo bėgių.

Pasak Oklahomą atstovaujančio partijos nario Tomo Cole`o, sunkiai sužeistas vienas sunkvežimyje buvęs žmogus.

Incidentas į vyko į pietus nuo Šarlotsvilio, Virdžinijos valstijoje, sakė T. Cole`as. Traukinys važiavo į trijų dienų renginį Grinbrajerio kurorte Vait Salfer Springse, į kurį turėjo atvykti D. Trumpas ir viceprezidentas Mike`as Pence`as.