Naujienų srautas

Pasaulyje2017.11.19 18:30

Vašingtone sulaikytas į Baltuosius rūmus mėginęs patekti asmuo

BNS 2017.11.19 18:30
00:00
|
00:00
00:00

Jungtinių Valstijų slaptoji tarnyba pranešė, kad sekmadienio rytą buvo sulaikytas asmuo, kuris mėgino peršokti apsaugos barjerą ir patekti į Baltuosiuos rūmus iš Pensilvanijos prospekto pusės.

Tarnyba tviteryje pranešė, kad incidentas įvyko apie 8 val. ryto. Skelbiama, kad asmuo mėgino peršokti metalinį dviračių stovą.

Tokie stovai yra sustatyti taip, kad suformuotų tarsi antrą tvorą. Taip buvo padaryta reaguojant į pastaraisiais metais ne vieną incidentą, kai žmonės peršokdavo Baltųjų rūmų tvorą ir patekdavo į vidinę teritoriją. 2014 metais vienam vyrui net pavyko patekti į pačius Baltuosius rūmus.

Sekmadienį dėl šio incidento praeiviams trumpam buvo draudžiama eiti pro Baltuosius rūmus. Daugiau detalių Slaptoji tarnyba neskelbia.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi