Muzika

2021.02.14 15:40

Linksmuoliai „Black Biceps“ sukūrė „The Roop“ eurovizinės dainos parodiją: uždainavo apie kirpyklas

LRT.lt2021.02.14 15:40

Parodijų meistrai, televizijos ekranuose sužibėjusi ir savo pėdsaką palikusi grupė „Black Biceps“ pristato naujausią savo darbą.

2017 metais vaikinai sukūrė pasaulinio hito „Despacito“ parodiją – „Depozito“.

Parodija akimirksniu paplito po Lietuvą ir už jos ribų, o šiuo metu yra surinkusi per 3,7 mln. peržiūrų.

Vaikinai savo muzika dalinasi ne tik Lietuvoje, bet iki pandemijos tai darė ir už jos ribų ¬– jie buvo netgi už Atlanto, kur pirmą kartą istorijoje surinko lietuvių ir lenkų bendruomenes po vienu stogu Jono Pauliaus II centre Floridoje.

Šį kartą vaikinai, pasivadinę „Kukliu klanu“, sukūrė visoje Lietuvoje jau gerai žinomos „The Roop“ „Discoteque“ dainos parodiją. Daina sukasi aplink karantino apribojimą – uždarytas kirpyklas:

„Pastebėjau, kaip daug žmonių šiuo metu skundžiasi, kad nėra kur apsikirpti ir pasidaryti grožio procedūras. O kai „roopai“ pasirodė su naujausia savo daina ir tuo judesiuku... Taip ir gimė ši mintis“, – sako grupės lyderis Vitalijus Valentinovičius.

Dainoje minima apie nelegalų kirpimąsi pas draugą, kadangi visos kirpyklos yra uždarytos.

„Nors dainą išleidome dieną iki tų apribojimų panaikinimo, ji tikrai bus aktualija dar kelias savaites, nes visi norės kuo greičiau apsikirpti ir tikrai gali pritrūkti vietos. Svarbiausia, kad žmonės nedepresuotų, o mūsų, kaip kūrybingos sociumo dalies, pareiga yra pralinksminti visus uždarytus karantine, tad labai viliamės, kad mūsų parodija jums patiks, mielieji tautiečiai“, – sako vaikinai.

Šį muzikinį nuotykį vaikinai nufilmavo kartu su savo bičiuliais, žinomais vaizdo tinklaraštininkais „StimoMedia“.

„Kai parodžiau šią dainą mūsų draugams, jie labai užsivedė ir paskatino mane nufilmuoti šitą klipą. Jeigu ne Artūras ir Miroslavas iš „Stimomedia“ kanalo, tikrai neįstengtume patys visa tai realizuoti. Labai ačiū jiems ir Edgarui Kriveliui su Luku Saudargu už pagalbą“, – sako Vitalijus.