Muzika

2020.03.02 21:48

Rusija į „Euroviziją“ siunčia kultinės dainos „Skibidi“ atlikėjus „Little Big“

LRT.lt 2020.03.02 21:48

Rusija išsirinko savo atstovus „Eurovizijoje“ – tai grupė „Little Big“, kurie pasirodys tame pačiame konkurso pusfinalyje, kaip ir mūsų atstovai „The Roop“. Kokią dainą „Little Big“ atliks konkurse paaiškės kiek vėliau, pranešama eurovision.tv.

„Tai didžiulė atsakomybė ir svarbus įvykis bet kuriai grupei. Iš pradžių labai džiaugėmės, tačiau vėliau apėmė nerimas – vilčių ir lūkesčių visuomet daug, taigi mes pasistengsime padaryti viską, kas nuo mūsų priklauso.

Kadangi humoras – mūsų kraujyje, mūsų daina taip pat bus linksma, bus ir choreografija. Pažadame nustebinti“, – apie savo dalyvavimą šių „Eurovizijoje“ metų kalbėjo grupės nariai.

„Little Big“ – 2013-aisiais susikūrusi grupė iš Sankt Peterburgo, kurią sudaro Ilya Prusikinas, Sonya Tayurskaya, Antonas Lissovas ir Sergejus Makarovas. Ketveriukė save apibūdina kaip satyrinio meno atstovus, kurių kūryba susideda iš muzikos, vaizdo ir šou elementų.

Grupė išgarsėjo dėl savo dainos „Skibidi“, žaibiškai išpopuliarėjusios internete ir vos per savaitę surinkusios 23 mln. peržiūrų „Youtube“ platformoje. Šiuo metu dainos vaizdo klipas jau peržiūrėtas daugiau nei 362 mln. kartų.

Buvo ir daugiau „Little Big“ dainų, kurios surinko milijonus peržiūrų, viena jų „I‘m OK“, tapusi programėlės „TikTok“ sensacija.