Naujienų srautas

Muzika2019.11.27 14:26

Daddy Was A Milkman koncerte Vilniuje – „BrainStorm“, Ten Walls ir Justinas Jarutis

LRT.lt 2019.11.27 14:26

Daddy Was A Milkman atskleidžia, ko žiūrovai gali tikėtis jau šį ketvirtadienį (lapkričio 28 d.) didžiausioje sostinėje „Siemens“ arenoje vyksiančiame koncerte. Oficialiai patvirtinta, kad pasirodyme dalyvaus nemažai išskirtinių svečių.

Specialiai dėl šio koncerto į Lietuvą atvyks geriausios Latvijos grupės „BrainStorm“ vokalistas ir lyderis Renaras Kauperis. Scenoje žiūrovai matys elektroninės muzikos kūrėją ir prodiuserį Marijų Adomaitį, žinomą slapyvardžiu Ten Walls.

Viename įspūdingiausių Daddy Was A Milkman solinių koncertų, kuris vyks jaukioje „COZY by Siemens arena“ erdvėje, taip pat pasirodys ir populiarusis Justinas Jarutis.

„Vilnius yra mano namai, o paskutinį koncertą čia grojome praėjusių metų gruodį. Degame noru sugrąžinti savo muziką į sostinę ir paruošti ypatingą vakarą savo klausytojams. Tai įgyvendinti mums padės geriausi draugai – „BrainStorm“, Ten Walls ir Justinas Jarutis“, – sako Daddy Was A Milkman pseudonimu prisistatantis Ignas Pociūnas.

Metų atlikėjo, Metų elektronikos ir Metų proveržio titulus „M.A.M.A.“ apdovanojimuose pelnęs Daddy Was A Milkman debiutavo prieš ketverius metus ir greitai pelnė melomanų bei muzikos kritikų simpatijas.

Geriausias to įrodymas yra anšlaginiai koncertai: pradedant 2016 m. vasarą vykusio debiutinio albumo „Daydreaming“ pristatymo koncertu ir baigiant didžiausiais karjeroje tapusiais pasirodymais Trakų pilyje, „Compensa“ koncertų salėje Vilniuje ir „Žalgirio“ arenoje Kaune.

Daddy Was A Milkman yra vienas iš nedaugelio mūsų šalies atlikėjų, kurie sėkmės sulaukė ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Atlikėjo dainas dažnai transliuoja užsienio radijo stotys, Daddy Was A Milkman yra bene vienintelis mūsų scenos atstovas, surengęs anšlaginius koncertus Rygos klube „Palladium“ ir Rygos arenoje.

Atlikėją savo programose nori matyti daugelis didžiųjų mūsų regiono festivalių organizatorių. Jau keletą kartų Daddy Was A Milkman grojo didžiausiame Baltijos šalių festivalyje „Positivus“. Puikiu jo pasirodymu mėgavosi bene didžiausio Lietuvos muzikos festivalio „Granatos Live“ publika. Taip pat Daddy Was A Milkman vienos dienos festivalyje „Summer In The City“ „apšildė“ britų žvaigždę Johną Newmaną ir elektroninės muzikos legendą „Royksopp“.

Neseniai Daddy Was A Milkman įrašė benrą dainą su populiariausia Latvijos grupe „BrainStorm“. Bendras kūrinys „This Is How I Feel“ greitai užkariavo melomanų širdis.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą