Muzika

2019.11.12 11:26

Daddy Was A Milkman koncerte Vilniuje pasirodys ir išskirtinis svečias Ten Walls

LRT.lt2019.11.12 11:26

Populiarusis atlikėjas Daddy Was A Milkman skelbia džiugią naujieną: lapkričio 28 d. koncerte didžiausioje sostinėje „Siemens“ arenoje kartu su juo scenoje matysime elektroninės muzikos kūrėją ir prodiuserį Marijų Adomaitį, žinomą slapyvardžiu Ten Walls.

Tai bus vienas įspūdingiausių Daddy Was A Milkman solinių koncertų, vyksiantis jaukioje „COZY by Siemens arena“ erdvėje.

„Vilnius yra mano namai, o paskutinį koncertą čia grojome praėjusių metų gruodį. Degame noru sugrąžinti savo muziką į sostinę ir paruošti ypatingą vakarą savo klausytojams. Tai įgyvendinti mums padės geriausi draugai – Ten Walls yra vienas iš jų“, – sako Daddy Was A Milkman pseudonimu prisistatantis Ignas Pociūnas.

Tai nėra pirmas kartais, kai persipina Ten Walls ir Daddy Was A Milkman keliai. 2017 m. pabaigoje abu atlikėjai sujungė jėgas bendram kūriniui. Kartu įrašytas darbas „Ink“ ir kiek ramesnė jo versija „Ink (ReExtended)“ nugulė į Ten Walls išleistą „Queen (Extended)“ vinilo plokštelę.

Ignas Pociūnas prisipažino, jog bendradarbiauti su Marijumi Adomaičiu yra labai įdomu. „Iki tol buvome nepažįstami, tačiau žinojau jį kaip didelį autoritetą muzikos pasaulyje, – pasakoja jis. „Anksčiau kartu nedirbome, tad buvo ir džiugu, ir truputį neramu. Nebuvau tikras, ar viskas pavyks. Tačiau, pasirodo, išgyvenau be reikalo.“

Marijus Adomaitis, netikėtai išgirdęs vieną iš Daddy Was A Milkman dainų, buvo sužavėtas jo vokalo išskirtinumo. „Igno balsas man labai patinka. Jis yra stiprus, originalus ir dar niekur negirdėtas. Pripažinsiu, jog buvau nustebintas, jog tai yra lietuvio balsas. Iš karto supratau, kad noriu su juo įrašyti bendrą kūrinį“, – sakė Marijus.

Paskutinę 2018-ųjų vasaros dieną Ten Walls išleido singlą „Hidden“. Visos trys jame atsidūrusios kompozicijos – „Hidden“, „Airglow“ ir „Ink“ (Ten Walls Remake) – buvo įrašytos kartu su Daddy Was A Milkman. Šių metų vasarą Ten Walls ir Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro koncerte „Symphony“ Trakuose svečio teisėmis dalyvavo ir Daddy Was A Milkman.

Metų atlikėjo, Metų elektronikos ir Metų proveržio titulus „M.A.M.A.“ apdovanojimuose pelnęs Daddy Was A Milkman debiutavo prieš ketverius metus ir greitai pelnė melomanų bei muzikos kritikų simpatijas. Geriausias to įrodymas yra anšlaginiai koncertai: pradedant 2016 m. vasarą vykusio debiutinio albumo „Daydreaming“ pristatymo koncertu ir baigiant didžiausiais karjeroje tapusiais pasirodymais Trakų pilyje, „Compensa“ koncertų salėje Vilniuje ir „Žalgirio“ arenoje Kaune.

Daddy Was A Milkman yra vienas iš nedaugelio mūsų šalies atlikėjų, kurie sėkmės sulaukė ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Atlikėjo dainas dažnai transliuoja Latvijos radijo stotys, Daddy Was A Milkman yra bene vienintelis mūsų scenos atstovas, reguliariai rengiantis anšlaginius koncertus šioje šalyje.

Atlikėją savo programose nori matyti daugelis didžiųjų mūsų regiono festivalių organizatorių. Jau keletą kartų Daddy Was A Milkman grojo dideliame festivalyje „Positivus“ Latvijoje. Puikiu jo pasirodymu mėgavosi bene didžiausio Lietuvos muzikos festivalio „Granatos Live“ publika. Taip pat Daddy Was A Milkman vienos dienos festivalyje „Summer In The City“ „apšildė“ britų žvaigždę Johną Newmaną ir elektroninės muzikos legendą „Royksopp“.

Neseniai „Daddy Was A Milkman“ įrašė bendrą dainą su populiariausia Latvijos grupe „BrainStorm“. Bendras kūrinys „This Is How I Feel“ greitai užkariavo melomanų širdis.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt