Lietuvoje

2018.09.24 12:03

G. Nausėda konservatoriams pasakė „ne“: nesieks TS-LKD paramos prezidento rinkimuose

Gytis Pankūnas, LRT.lt2018.09.24 12:03

Gitanas Nausėda atsisako galimybės gautis Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos paramos prezidento rinkimuose. Ekonomistas pranešė atsisakantis dalyvauti konservatorių vidiniuose kandidato į prezidentus rinkimuose.  

Apie tai G. Nausėda paskelbė socialiniame tinkle „Facebook“. Ekonomistas dėkojo TS-LKD pirmininkui Gabrieliui Landsbergiui už kvietimą dalyvauti partijos pirminiuose rinkimuose dėl paramos prezidento rinkimuose. Pasak G. Nausėdos, 28 TS-LKD skyrių parama jam rodo ypatingą žmonių įpareigojimą.  Vis dėlto ekonomistas tikino dalyvauti prezidento rinkimuose pasirenkantis sudėtingesnį kelią.

„Nuodugniai apsvarstęs šį pasiūlymą, vis dėlto turiu konstatuoti, kad mano siekis dalyvauti 2019 m. LR Prezidento rinkimuose su savarankiška rinkimų programa ir komanda, visuomenės akyse taptų abejotinu, jei remčiausi vienos iš politinių partijų finansine ir organizacine parama. Prieštaringi vertinimai suteiktų terpę politinėms spekuliacijoms, kurios trukdytų atstovauti Lietuvos žmonių interesams kuriant Gerovės valstybę. Liktų nepasiektas ir kitas svarbus LR Prezidentui keliamas tikslas telkti skirtingų politinių pažiūrų piliečius, ieškant bendrų vardiklių ir sprendimų.

Esu sąžiningas ir nuoširdus visų rinkėjų atžvilgiu, todėl renkuosi sudėtingesnį nepriklausomo kandidato kelią, ne tik deklaruodamas, bet ir realiai, nuosekliai ir kantriai siekdamas įvairių pažiūrų ir socialinio statuso žmonių paramos“, – savo atsakymą G. Landsbergiui citavo G. Nausėda.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.