Lietuvoje

2018.07.05 21:00

A. Katauskas: istorija apie apvogtą Vilnių nuslops, o Kaunas turės dar vieną traukos centrą

LRT TELEVIZIJOS laida „Laba diena, Lietuva“, LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“, LRT.lt2018.07.05 21:00

Ketvirtadienį Kaune oficialiai atidengta daug įvairių nuomonių sulaukusi Vyčio skulptūra. Pasak komunikacijos specialisto Arijaus Katausko, istorija apie apvogtą Vilnių ir Kauno pergalę ateityje šiek tiek nublanks ir Kaunas turės naują skulptūrą, kuri taps traukos centru.

Komunikacijos specialisto teigimu, pastaruoju metu apie Vilnių ir Kauną bei tai, kuo šie miestai skiriasi ir kur geriau gyventi, kalbama labai daug ir tai yra naudinga abiem miestams.

„To anksčiau niekada nebuvo. Reikėtų paminėti, kad vis tik Kaunas per pastaruosius kelerius metus informacinėje erdvėje išlošė, nes jiems pavyko paneigti keletą mitų. Kauno gatvės buvo minimos kaip prasčiausios Lietuvoje, dabar jau nebėra to, dabar tai yra sulyginta su Vilniumi. Tokiais smulkiais aspektais Kauną galima pristatyti kaip laimėtoją, tačiau bendras fonas, bendra kalba apie tai, kad yra du miestai, kuriuose galima praleisti laiką, kad jie tarpusavyje šiek tiek konkuruoja dėl turistų, tai yra tik pliusas abiem miestams“, – LRT TELEVIZIJAI sako A. Katauskas.

Kalbėdamas apie Vyčio skulptūrą pašnekovas užsimena, kad pirmieji mėnesiai skulptūros populiarinimui yra labai svarbūs.

„Manau, kad per šį laikotarpį turbūt Kaunas rengs nemažai įvairių renginių prie šios skulptūros. Esu tikras, kad žmonės, važiuojantys pro Kauną arba sustojantys vienokiu ar kitokiu reikalu, nepraleis progos pasižiūrėti, kaip atrodo naujoji skulptūra. Po tam tikro laiko šis triukšmas nuslops ir Kaunas tiesiog turės dar vieną traukos centrą jau tiems, kurie atvažiuoja į Kauną ne dėl pačios skulptūros, o dėl paties Kauno“, – prognozuoja A. Katauskas, pridurdamas, kad greičiausiai ši skulptūra nebeturės tokios reikšmės, kokia atrodo, kad dabar turi.

Išsamiau – įraše.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.