Naujienų srautas

Lietuvoje2018.06.21 12:41

G. Surplys: ŽŪM Kaune galėtų įsikurti 2020 metų pradžioje

BNS 2018.06.21 12:41

Žemės ūkio ministerija (ŽŪM) į Kauną galėtų būti perkelta 2020 metų pradžioje, mano ministrasGiedrius Surplys. Ruošiantis pokyčiams, jis ketina vieną dieną per mėnesį dirbti Kaune.

„Dėl Kauno ketinu artimiausiu metu pradėti dirbti vieną dieną Kaune, „apsiuostyti“, pasižiūrėti, kaip ten sekasi. (...) Panašu, kad turėsime finansines galimybes tą padaryti ir planuoju, kad 2020 metų sausį turėtume startuoti Kaune“, – interviu „Žinių radijui“ sakė G. Surplys.

Savo socialinio tinko „Facebook“ paskyroje anksčiau jis rašė, kad Kaune ketina dirbti vieną dieną per mėnesį.

Prieš tapdamas ministru, G. Surplys gegužės pradžioje sakė, kad ministerija ir jai pavaldžios tarnybos kelsis iš Vilniaus į Kauną.

Nekilnojamojo turto rinkos ekspertai birželį BNS teigė, jog G. Surplio noras iki 2020 metų perkelti ministeriją į Kauną realiai galėtų būti įgyvendintas tik vienu atveju – jei patalpos būtų nuomojamos su miesto meru Visvaldu Matijošaičiu susijusios įmonės statomame biurų pastate.

V. Matijošaičiui artimi šaltiniai BNS sakė, kad „Vičiūnų grupė“ yra nusprendusi iš viso nedalyvauti viešojo sektoriaus konkursuose ir net nebandys dalyvauti ŽŪM nuomos konkurse.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi

Saulius Skvernelis
LRT FAKTAI 16