Naujienų srautas

Lietuvoje2017.11.11 23:45

V. Musvydaitė išdavė lieknėjimo receptą: norite šokolado – valgykite

Išbandžiusi 129 sporto šakas, žurnalistė ir sportininkė Vlada Musvydaitė tikina, jog norintiems sulieknėti ar tiesiog sveikiau gyventi, pakanka imtis visiškai paprastų dalykų – geriausias sportas, anot jos, yra ėjimas. Ir saldumynų, sportininkės teigimu, atsisakyti nebūtina – tereikia sąžiningai juos įvertinti.

„Jei po kiekvienos darbo dienos pasižiūrėtume, kiek mes turime savo išmaniuosiuose telefonuose, tai būtų apie 3000 – tiek, kiek mes nueiname iki kavos aparato, iki automobilio ir kalbamės telefonu. Todėl iš pradžių bent pusvalandį reikėtų skirti lėtam, ramiam pasivaikščiojimui“, – tikina sportininkė.

Skatindama žmones daugiau vaikščioti, V. Musvydaitė net subūrė entuziastų grupę. Jai priklausantys asmenys, sportininkės teigimu, norėdami surinkti reikiamą žingsnių skaičių, net ėmė dėl to anksčiau keltis ar vaikščioti net lyjant lietui.

„Nueiti dešimt tūkstančių žingsnių ir valgyti penkis kartus per dieną, maždaug kas tris valandas, po truputį – tokios taisyklės siūlau laikytis Jei labai nori šokolado – ir valgyk tą šokoladą, po to truputį daugiau žingsnių nueini, ir viskas.

Skaitau sveikatingumo paskaitas, ir visada publika nuščiūva pamačiusi vieną skaidrę – beveik 15 tūkstančių žingsnių ir kebabo nuotrauką šalia. Tai yra kebabo kelias“, – juokiasi žurnalistė. Ji atskleidžia savo svajonę – bent savaitei atidaryti kavinę, kur būtų atsiskaitoma žingsniais.

Plačiau – LRT TELEVIZIJOS laidoje „Beatos virtuvė“.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi