captcha

Jūsų klausimas priimtas

P. Gražulis apie atsisakymą duoti parodymus: aš galiu keisti poziciją

Antradienį prokuroras kvietė Seimo narį Petrą Gražulį duoti parodymus atliekamame tyrime dėl prekybos poveikiu, bet P. Gražulis atsisakė tą daryti. Toje pačioje byloje jau pateikti įtarimai Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos vadovui Jonui Miliui. Pasak bylą tiriančių pareigūnų, iš viso įtarimai pateikti šešiems asmenims, tačiau jie įtariami pagal skirtingus baudžiamojo kodekso straipsnius: piknaudžiavimu tarnyba, dokumentų klastojimu ir prekyba poveikiu.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Tyrimo objektas galėjo būti bandymas nuslėpti „Judex“ gaminiuose rastą bakteriją. Bent jau kol kas šios versijos niekas nepaneigė.

P. Gražulis teigė, kad, norėdamas susipažinti su byloje surinkta medžiaga, jis visuomet gali keisti savo poziciją dėl atsisakymo duoti parodymus.

„Žinote, aš visą laiką galiu keisti poziciją, bet iš pirmo valandos trukmės pokalbio man susidarė įspūdis, kad visgi ta byla turi politinį pamušalą. Kaip žinote, esu vienas didžiausių prezidentės kritikų, ir ypač Viktoro Uspaskicho byloje, kad jis pasitraukė iš politikos, jam buvo padovanota laisvė antro teismo sprendimu. Taip pat Ulbinaitės byloje esu kritikavęs, piketavęs prie prokuratūros dėl korumpuotų prokurorų, kad jie pasitrauktų, ir, be abejonės, buvau vienas iš iniciatorių, kad būtų sudaryta laikinoji tyrimų komisija dėl vadinamųjų pažymų, kuriomis valdoma, kurie asmenys atstatydinami ir panašiai“, – sakė Seimo narys.

Pokalbis su P. Gražuliu laidoje „Aktualus interviu“.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...