Lietuvoje

2016.06.13 13:54

Kaip susituokti stilingai?

LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“, LRT.lt2016.06.13 13:54

Vestuvių sezonas jau įsibėgėjo. Šiais laikais jau beveik nebėra kanonų, pagal kuriuos būtinai turėtų būti organizuojama ši šventė, tad vestuvės tampa vis įvairesnės ir išradingesnės. Kaip nepasimesti organizuojant vestuves ir sukurti stilingą šventę, patarė „Vilnius Fashion Hub“ mokyklos įkūrėja Laura Vagonė ir stilistė Vilija Rušinskaitė.

Pasak L. Vagonės, šiandien stilingesnės yra tos vestuvės, kurios mažiau remiasi tradicijomis, ypač – atsiradusiomis tarybiniais laikais, tokiomis kaip piršlio korimas ar nuotakos nešimas per tiltą.

„Dažnai žmonės stilingas vestuves sieja su kažkokiomis detalėmis, spalvomis, rūbais ir t.t. Aš sakyčiau, kad stilingos vestuvės yra ne atskiros detalės, o visuma“, – pasakoja L. Vagonė.

Pasak stilistės V. Rušinskaitės, vestuvių stilių reikia pradėti kurti nuo šventės vietos ir dydžio. „Jei vestuvės vyksta kaimo turizmo sodyboje, reikėtų atsisakyti ilgo šleifo, labai kieto korsažo. Jei vestuvės vyksta paplūdimyje su 20 artimiausių žmonių, tuomet irgi atitinkamai turėtų būti ne kietas korsetas, o lengvai krentanti suknelė, minkšta šukuosena ir t.t.“, – aiškina stilistė.

Kaip susikurti stilingą vestuvių šventę, žiūrėkite reportaže.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.