Naujienų srautas

Lietuvoje2016.05.17 09:04

Šiltojo sezono mados tendencijos: ištirpti minioje bus sunku

Naujosios mados tendencijos nuo podiumų pirma persikelia į drąsiausių žmonių spintas, o tada paplinta po pasaulį. Mados tendencijų analitikės ir prognozuotojos Marijos Palaikytės nuomone, mados tendencijas diktuoja dizaineriai, turintys savo vizijas ir idėjas. Tam didelę įtaką turi įžymybės, nuomonės formuotojai.

Mados specialistės nuomone, Lietuvą pasaulinės tendencijos pasiekia taip pat greitai kaip ir kitas šalis, tik lietuviai dažniau kuklesni. Beje, mados Lietuvoje laikosi ilgiau, nes santykis su savo apranga yra glaudesnis nei kitų šalių gyventojų.

Šiam pavasario, vasaros sezonui prognozuojamos ryškios tendencijos, todėl kiekvienas galės pasijausti matomas ir pastebėtas. Moterims šį sezoną rekomenduojama atidengti pečius, drabužiai su daug dekoro elementų, kaspinais. Šiais metais sezono spalvomis paskelbtos pastelinė rausva ir pastelinė melsva. Vasarą rekomenduojama nepamiršti lino, nors karaliaus ir džinsas. Tuo metu vyrams rekomenduoja šiltuoju sezonu įsigyti baltas kelnes ir „bomber“ tipo švarkelį.

Plačiau apie mados tendencijas šį sezoną – LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi