Naujienų srautas

Lietuvoje2016.04.21 10:32

Sinoptikė: sekmadienį galime sulaukti ir sniego

LRT RADIJAS, LRT.lt 2016.04.21 10:32

Orai likusią savaitę bus permainingi – nors ketvirtadienį ir šeštadienį jie dar bus gana malonūs, tačiau penktadienį ir sekmadienį nei pragiedrulių, nei ramesnio vėjo nesulauksime. Kaip LRT RADIJUI teigia sinoptikė Margarita Kirkliauskaitė, pačioje savaitės pabaigoje galime sulaukti ir sniego.

Nors ketvirtadienį didesnę dienos dalį vėjas bus ramesnis nei trečiadienį, tačiau antroje dienos pusėje jis turėtų sustiprėti – gali užklupti ir 15–18 m/s vėjo gūsiai. Tiesa, nors ir numatomas lietus, dieną gali pasirodyti ir pragiedruliai, tačiau saulė pernelyg nelepins – oras įšils iki 8–12 laipsnių.

Penktadienį prie Lietuvos priartės nedidelis ciklonas: bus debesuota, daug kur palynos, sušils iki 6–10 laipsnių, vėjo gūsiai sieks jau 15–20 m/s.

Šeštadienis bus kiek gražesnis: lietaus turėtų būti mažiau, o ir šis kiek primins vasarą – lietūs bus trumpi, o tarp jų pasirodys ir saulė, kuri orą turėtų įšildyti iki 7–12 laipsnių šilumos.

Sekmadienį turėtų atkeliauti nauja kritulių juosta, kuri atneš šaltį, lietų ir net sniego kruopas. Anot M. Kirkliauskaitės, dieną oras įšils vos iki 6–10 laipsnių, o šiltesnių orų teks dar palaukti.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi