Naujienų srautas

Lietuvoje2019.12.04 10:17

Signataras Egidijus Bičkauskas: jutau didelę atsakomybės naštą

LRT TELEVIZIJOS kalbintas Kovo 11-osios Akto signataras Egidijus Bičkauskas prisimena, kad prieš trisdešimt metų atkūrus nepriklausomybę jis pajuto atsakomybės naštą dėl kuriamos Lietuvos ateities.

„Istorine ir visuomenine prasme tai buvo svarbiausias parašas gyvenime. [...] Galbūt nuskambės pompastiškai, tačiau šiuo balsavimu ir parašu pajutau didžiulę atsakomybės naštą dėl Lietuvos ateities. Apėmė didelis nerimas, kaip viskas toliau klostysis“, – prisiminimais dalinasi signataras.

Susitikimas su signataru E. Bičkausku – laidoje „Labas rytas, Lietuva“. Šis bei visi kiti reportažai – ir portale LRT.lt.

Signataras Egidijus Bičkauskas: jutau atsakomybės naštą dėl Lietuvos ateities

E. Bičkauskas sako, kad valstybė buvo atkurta rinkėjų pasitikėjimo dėka.

„Dažnai sakoma, kad mes atsitiktinai ėjome pro šalį, susirinkome, padėjome parašus ir paskelbėme nepriklausomybę, tačiau viskas buvo tikrai ne taip. Visi, kurie čia sėdėjo tą kovo 11-ąją, atėjo ne iš tuščios vietos. Visi atėjo įgiję rinkėjų pasitikėjimą“, – kalba jis.

Istorine ir visuomenine prasme tai buvo svarbiausias parašas gyvenime.

Signataras sako, kad Lietuva turi tiek privalumų, tiek trūkumų. Politikams jis linki atsakomybės ir supratimo dėl savo darbo svarbos.

„Politikas yra profesija, o ne vienadienis užsiėmimas, pabuvimas Seime ir grįžimas prie savo darbų. Jeigu pasirenki šį darbą, sutinki prisiimti atsakomybę ir būti sąžiningu prieš save ir prieš Lietuvą“, – pabrėžia E. Bičkauskas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi

Eugenijus Valatka
15
2023.06.06 17:51

LRT tarybai vėl nepavyko išrinkti generalinio direktoriaus

atnaujinta 18.09
15