Lietuvoje

2019.06.04 18:11

Stipriai Jurbarke sumuštą gimnazistę Kauno klinikose aplankė Nausėda

LRT.lt2019.06.04 18:11

Skaudus įvykis Jurbarke, kuomet kovos menus praktikuojantis jaunuolis stipriai sumušė gimnazistę, be to, įtariama, jog vaikinas dar bandė merginą ir išžaginti, sukrėtė visą visuomenę.

Į nelaimę dėmesį atkreipė ir politikai.

Kaip rašo kauno.diena.lt, sunkiai sužalotą 17-metę Kauno klinikose aplankė ir išrinktas šalies prezidentas Gitanas Nausėda.

Pranešama, jog su mergina prezidentas bendravo akis į akį, jų pokalbis truko apie 20 minučių.

„Išrinktasis prezidentas domėjosi, kas laukia mūsų pacientės, kokios gali būti pasekmės, teiravosi, ar nereikia pagalbos“, – portalui kauno.diena.lt sakė Kauno klinikų vadovas profesorius Renaldas Jurkevičius.

LRT.lt primena, kad gegužės 26-oji tapo tragedija dešimtokės šeimai. Kartu šventęs rytų kovos menų sportininkas, įtariama, ją kraupiai sumušė, o vėliau bandė išžaginti.

„Žiauriai sudaužyta mergina gydoma Kauno klinikų reanimacijos skyriuje. Jai smarkiai pažeista trachėja, išmušti keli dantys, sutrupintas žandikaulis, nustatyta labai stipri kaklo trauma“, – tuomet socialiniuose tinkluose rašė mergaitės giminaičiai.

Kaip rašė žiniasklaida, nepilnametę merginą sumušęs ir išžaginti bandęs jaunuolis – kovos menų treniruotes lankantis jurbarkietis yra vietos politikės sūnus.

Klaipėdos prokurorė Edita Mikalainienė sakė, jog nepilnamečiui šiuo metu yra pareikšti įtarimai tik dėl pasikėsinimo išžaginti. Tyrimas pagal šį Baudžiamojo kodekso straipsnį apima ir sveikatos sutrikdymą.

Įtariamasis savo kaltės nepripažįsta, nors jį ir remia prie sienos svarūs įkalčiai, liudininkų parodymai.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.