Gyvenimas

2020.03.29 13:22

Kartu negyvenančias poras karantinas gali paskatinti priimti drąsų sprendimą

LRT.lt2020.03.29 13:22

Kartu negyvenančios poros svarsto, kaip elgtis karantino metu, rašo „Politico“. Dėl koronaviruso milijonai žmonių kuriam laikui atskiriami vienas nuo kito, tačiau, Jungtinės Karalystės vyriausiojo patarėjo sveikatos klausimais pavaduotoja teigia, kad jis gali pastūmėti iki tol neryžtingas poras apsigyventi kartu.

Jenny Harries teigimu, šiuo metu atskirai gyvenančios poros turėtų pasinaudoti neseniai šalyje įvestomis izoliacijos taisyklėmis ir apsispręsti – pasiryžti ir apsigyventi kartu ar ilgesnį laiką nesimatyti.

Pranešdamas apie griežtinamas karantino Jungtinėje Karalystėje sąlygas, ministras pirmininkas Borisas Johnsonas nurodė britams likti namuose ir nesilankyti pas draugus.

Paklausta, kaip į šias priemones turėtų reaguoti atskirai gyvenančios poros, specialistė pažėrė keletą tiesmukų patarimų santykių klausimais.

„Jei esate pora, bet šiuo metu gyvenate skirtinguose namų ūkiuose, būtų idealu, jei ten ir liktumėte, – antradienį Dauning Stryte surengtoje spaudos konferencijoje kalbėjo J. Harries. – Gali būti, kad gana ilgą laiką teks pagyventi atskirai, išbandyti jausmų stiprumą ir galiausiai apsispręsti, ar vis dar yra noras gyventi kartu. Ko tikrai nenorime, tai besiblaškančių žmonių.“

J. Harries pridūrė, kad tokios poros turėtų nuspręsti, ar apsigyvens kartu, ar likti atskirai iki karantino pabaigos, bet – svarbiausia – nesiblaškyti.

Sveikatos apsaugos sekretorius Mattas Hancockas įsiterpė: „Na va, prašom, apsispręskite ir nekeiskite savo sprendimo.“

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba, – jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.