Kirpėjas Ramūnas į Lietuvą grįžo iš Bermudos: reikėjo daug patirti, kad suprasčiau, kur pasaulyje geriausia

„Reikėjo daug patirti ir pakeliauti, kad suprastum, kur pasaulyje geriausia“, – dabar juokiasi dešimtis apdovanojimų pelnęs ir gerą plaukų stilisto vardą ne vienoje šalyje užsitarnavęs Ramūnas Čiuplys. Po ilgų ieškojimų, po kelių bandymų viską pradėti iš naujo – Ramūnas grįžo atgal į Miklusėnus, Alytaus rajone. Ten, kur viską pradėjo prieš 24-erius metus, kai nusprendė išvykti laimės ieškoti į Londoną.

Ramūnas sako, kad daug žmonių Londoną įsivaizduoja klaidingai, manydami, kad ten bus daug lengviau nei Lietuvoje. O iš tikrųjų anot jo, viename didžiausių Europos didmiesčių pasitinka žiauri konkurencija, kurią atlaikyti gali tikrai ne kiekvienas. Paskaičiavęs, kad Londone ilgiau pasilikti neapsimoka, Ramūnas ieškojo naujos vietos, kur galėtų persikelti ir gyventi komfortiškiau.

Iš savo buvusių kolegų jis išgirdo itin egzotiškos vietos – Bermudos pavadinimą. Tai Jungtinės Karalystės užjūrio teritorija Atlanto vandenyne, apie tūkstantį kilometrų nuo Amerikos krantų. Daug metų svetur praleidęs Ramūnas sako jaučiantis, kaip stipriai pasikeitė Lietuva ir jos žmonės. Anot jo, mūsų šalis nei kiek neatsilieka nuo lyderiaujančių Vakarų, o kai kuriais atvejais, net ir esame priekyje.

Plepė Monika
Redaktorius
Nemanytė-Lungienė Ginatrė
Režisierius
Aleksandravičius Kęstutis, Gudeliūnas Vilius
Operatorius
Černauskienė Laura, Vilimas Jonas
Prodiuseris
Andriukevičius Ignas
Skaitovas
Dorotėja Urta, Vincė Laima, Tiškienė Ligita, Stankuvienė Jūratė, Šaraitė Marija, Belikova Kristina, Čiuplys Ramūnas
Pašnekovas
Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau