Jūratė prisijungė prie moteris profesionales garsinančios iniciatyvos: dar yra sričių, kuriose moterys mažiau girdimos

Jūratė į darbo vietą per karantiną atėjo pirmą kartą po daugybės laiko. Sako, dabar kone visas jos gyvenimas verda iš namų. O ir tie namai ne vienoje šalyje. Jūratės vyras – danas. Stengtis ir dirbti dėl Lietuvos Jūratei visada patiko. Čia ji jau ketverius metus kompanijos, kuri stebi ir analizuoja žiniasklaidą, vadovė.

Sako, per tą laiką įmonė taip pasikeitė, kad ir pačiai sunku patikėti. Rankų darbą čia pakeitė dirbtinis intelektas. O ir kolektyvas pasikeitė neatpažįstamai. Nors moterų profesionalių Lietuvoje, kai kuriose srityse, netgi daugiau nei vyrų, Jūratė sako, kad jos mažiau girdimos ir matomos.

Todėl nedvejodama prisijungė prie iniciatyvos, subūrusios profesionales visame pasaulyje. Specialiai sukurtoje platformoje gali registruotis visos moterys profesionalės nurodydamos, kokiais klausimais gali kalbėti ar pasidalinti žiniomis.

Nors užsienyje padėti moterims tapti labiau matomomis – jokia naujiena, Lietuvoje iki šiol tokios iniciatyvos nebuvo. Prie šios iniciatyvos lietuvės iš viso pasaulio jungiasi itin aktyviai. Tėvynėje tapti labiau matomomis jau panoro moterys ne tik iš Europos, bet ir Jungtinių Valstijų bei Australijos.

Plepė Monika
Redaktorius
Nemanytė-Lungienė Ginatrė
Režisierius
Aleksandravičius Kęstutis, Gudeliūnas Vilius
Operatorius
Černauskienė Laura, Vilimas Jonas
Prodiuseris
Andriukevičius Ignas
Skaitovas
Dorotėja Urta, Vincė Laima, Tiškienė Ligita, Stankuvienė Jūratė, Šaraitė Marija, Belikova Kristina, Čiuplys Ramūnas
Pašnekovas
Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau