Po ketverių metų išbandymų Ligita Londone įkūrė grožio saloną: dirbome be poilsio, tad puikiai sekėsi

Kirpykloje Ligita – pati sau šeimininkė. Tačiau dar visai neseniai moters kasdienybė buvo visai kitokia. Šį darbą ji dirbo ne ramioje ir nedidelėje Ukmergėje, o milijonus gyventojų turinčiame Londone. Tačiau iki pripažinimo ir nuosavo salono Jungtinės Karalystės sostinėje kelias buvo nelengvas.

Iš Lietuvos Ligita su vyru išvažiavo dar visai jauni, ką tik susituokę. Londone tuo metu gyveno moters pusseserės, o pažinti kitą kultūrą, išbandyti save ir pajusti tikro gyvenimo užsienyje skonį atrodė viliojantis nuotykis. Nors angliškai Ligita nemokėjo nė žodžio, drąsos, sako, užteko.

Taip po ketverių metų išbandymų, įvairių darbų ir sukauptos praktikos, Ligita Londone atidarė pirmąjį savo grožio saloną. Sako, tada buvo vieni pirmųjų iš Rytų Europos, kuriems pavyko tai padaryti. Verslas sekėsi puikiai, šeima įsigijo ir nuosavus namus, gimė dukra. Tačiau mintis apie tėvynę Ligitai nedavė ramybės.

Vieną dieną Ligita sako supratusi, kad atėjo metas grįžti namo. Per 15 metų užgyventi daiktai tilpo į nedidelį autobusiuką. „Parsivežėme tik tai, kas svarbiausia“, – sako moteris. O jau netrukus Ligita vėl darė tai, ką moka geriausiai.

Plepė Monika
Redaktorius
Nemanytė-Lungienė Ginatrė
Režisierius
Aleksandravičius Kęstutis, Gudeliūnas Vilius
Operatorius
Černauskienė Laura, Vilimas Jonas
Prodiuseris
Andriukevičius Ignas
Skaitovas
Dorotėja Urta, Vincė Laima, Tiškienė Ligita, Stankuvienė Jūratė, Šaraitė Marija, Belikova Kristina, Čiuplys Ramūnas
Pašnekovas
Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau