Žinios. Į kompensacijas už įsigytą naują elektromobilį pretenduoti gali jau ir verslo įmonės

LRT TELEVIZIJA

2020.10.27 08:41

Verslo konferencija Trišalei tarybai siūlys svarstyti galimybę jaunesniems darbuotojams mokėti mažesnę minimalią algą. Esą Lietuvoje minimalios algos dydis nepriklauso nei nuo darbuotojo patirties, nei nuo jo kompetencijos.

Šiandien turėtų paaiškėti Seimo rinkimų antrojo turo Utenos apygardos laimėtojas. Išvakarėse po perskaičiavimo dviejų balsų persvara laimi konservatorius Edmundas Pupinis. Jis varžosi su socialdemokratų lyderiu Gintautu Palucku. Jie abu buvo gavę vienodą skaičių balsų. Tačiau nugalėtoją gali lemti 7 balsai, kurie, manoma, pasimetė per išankstinį balsavimą.

Jungtinių Valstijų Senatas patvirtino prezidento Donaldo Trumpo kandidatę į Aukščiausiojo Teismo teisėjas Amy Coney Barrett. Tai laikoma svarbia D. Trumpo pergale likus savaitei iki prezidento rinkimų.

Į kompensacijas už įsigytą naują elektromobilį pretenduoti gali jau ir verslo įmonės, ne vien fiziniai asmenys. Tam Aplinkos ministerija numačiusi 2 milijonus eurų. Tikimasi, kad verslas subsidijomis pasinaudos aktyviau, nei eiliniai gyventojai.

Mėnulyje gali būti gerokai daugiau vandens, negu iki šiol manyta, rodo pirmadienį paskelbtos dvi studijos. Ši žinia didina viltis, kad būsimų kosminių misijų astronautai Mėnulyje galės gauti atsargų ir netgi degalų.

Orai. Sportas.

Ved. Justė Tamošaitienė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau