Žinios. Šiandien paaiškės Seimo rinkimų II turo Utenos apygardos laimėtojas, kurį gali lemti 7 pasimetę balsai

LRT TELEVIZIJA

2020.10.27 07:39

Prezidentas su premjeru ir ministrais aptars pasirengimą Astravo atominės elektrinės keliamoms grėsmėms. Pasak Prezidentūros atstovų, bus aptariamas institucijų pasirengimas įgyvendinti gyventojų sveikatos ir aplinkos apsaugą, civilinės saugos parengtį bei kaip neįsileisti nesaugiai gaminamos elektros į Lietuvos rinką.

Šiandien turėtų paaiškėti Seimo rinkimų antrojo turo Utenos apygardos laimėtojas. Išvakarėse po perskaičiavimo dviejų balsų persvara laimi konservatorius Edmundas Pupinis. Jis varžosi su socialdemokratų lyderiu Gintautu Palucku. Jie abu buvo gavę vienodą skaičių balsų. Tačiau nugalėtoją gali lemti 7 balsai, kurie, manoma, pasimetė per išankstinį balsavimą.

Jungtinių Valstijų Senatas patvirtino prezidento Donaldo Trumpo kandidatę į Aukščiausiojo Teismo teisėjas Amy Coney Barrett. Tai laikoma svarbia D. Trumpo pergale likus savaitei iki prezidento rinkimų.

Kelionių išsiilgę Latvijos gyventojai viliojami „skrydžiais į niekur“ – tai yra skrydis vaizdingu maršrutu, kuriam pasibaigus, grįžtama namo. Panašių skrydžių siūlo Australijos ir Rytų Azijos oro linijos, bet pramogą kritikuoja aplinkosaugininkai.

Orai. Sportas.

Ved. Justė Tamošaitienė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau