Žinios. Siūloma diferencijuoti minimalią algą: šiuo metu nepriklauso nuo kompetencijų ir patirties

Verslo konferencija Trišalei tarybai siūlys svarstyti galimybę jaunesniems darbuotojams mokėti mažesnę minimalią algą. Esą Lietuvoje minimalios algos dydis nepriklauso nei nuo darbuotojo patirties, nei nuo jo kompetencijos.

Iki Jungtinių Valstijų prezdento rinkimų liko savaitė. Perrinkimo siekiantis respublikonas prezidentas Donaldas Trumpas aktyviai keliauja po šalį siekdamas įtikinti rinkėjus balsuoti už jį – vien šiandien aplankys tris valstijas.

Žmogaus teisių grupė „Viasna“ skelbia, kad vakar Baltarusijoje suimta pustrečio šimto žmonių – daugiausia sostinėje Minske, taip pat kituose miestuose. Gatvėse surengtais protestais solidarizuotasi su streikuojančiais darbininkais.

Vilniuje veikia alytiškio menininko, keramiko Audriaus Janušonio paroda „Signalai ir giesmės“, kurioje jis eksponuoja pastarųjų metų darbus. Pasak parodos rengėjų, paroda daugiasluoksnė, tiršta darbų, prasmių ir pasakojimų, literatūrinių nuorodų ir užslėptų asmeNInių prasmių.

Į kompensacijas už įsigytą naują elektromobilį pretenduoti gali jau ir verslo įmonės, ne vien fiziniai asmenys. Tam Aplinkos ministerija numačiusi 2 milijonus eurų. Tikimasi, kad verslas subsidijomis pasinaudos aktyviau, nei eiliniai gyventojai.

Mėnulyje gali būti gerokai daugiau vandens, negu iki šiol manyta, rodo pirmadienį paskelbtos dvi studijos. Ši žinia didina viltis, kad būsimų kosminių misijų astronautai Mėnulyje galės gauti atsargų ir netgi degalų.

Orai. Sportas.

Ved. Justė Tamošaitienė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau