Naujienų srautas

Pasaulio lietuvių balsas2026.05.29 10:57

Prasidėjo registracija į šokių šventę Argentinoje: kviečia lietuvius iš viso pasaulio

LRT.lt 2026.05.29 10:57
00:00
|
00:00
00:00

Argentinos lietuvių draugija „Nemunas“ praneša, kad prasidėjo lietuvių tautinių šokių kolektyvų registracija į IV-ąją Šokių šventę Argentinoje „Stiprios šaknys – gyva kultūra“. Šventė vyks 2027 m. gruodžio 7-11 dienomis, Beriso mieste. Į ją kviečiami kolektyvai iš įvairių pasaulio šalių, o pati Argentina kelioms dienoms taps pasaulio lietuvių tautinio šokio ir bendrystės centru, rašoma organizatorių pranešime žiniasklaidai. 

Kelias dienas lietuviškas šokis, muzika ir tradicijos sujungs skirtinguose žemynuose gyvenančius lietuvius į vieną bendruomenę.

Pasak organizatorių, šventė taps erdve gyvam susitikimui, bendrystei ir kultūros tęstinumui, kai lietuviškos šaknys išlaikomos ne per atstumą, o per žmones, perduodančius tradicijas iš kartos į kartą.

Programoje numatytos bendros repeticijos, kultūriniai susitikimai, oficialūs vakarai bei baigiamasis šventės koncertas, tapsiantis vienu svarbiausių lietuviškos kultūros renginių Argentinoje.

Daugiau informacijos apie šventę, repertuarą ir registraciją rasite ČIA.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą