Naujienų srautas

Veidai2016.05.04 16:30

Su keturiomis šalimis „Eurovizijoje“ dirbanti režisierė balsuos už D. Montvydą

Donatas Montvydas turėjo pirmą choreografinę repeticiją, kurios metu pasikartojo judėjimo scenoje planą. Netrukus po jos pats atlikėjas ir su juo jau kurį laiką bendradarbiaujanti švedų režisierė bei choreografė Sacha Jean-Baptiste papasakojo apie artimiausius planus ir darbą kartu.

„Mūsų bendradarbiavimas su Donatu Montvydu prasidėjo jau prieš kurį laiką – jis į mane kreipėsi dar prieš Lietuvos nacionalinę atranką.

Pirmas dalykas, kurį pastebėjau, buvo modernus dainos skambesys ir bendras įvaizdis. Tuomet pradėjome kartu dirbti ir kurti vaizdo klipą jo eurovizinei dainai, bendradarbiaudami dar geriau pažinome vienas kitą.

Kartu dirbant pradedi suprasti, kokio rezultato atlikėjas tikisi, kaip jis nori save pristatyti scenoje. Bendradarbiauti su Donatu Montvydu buvo visai nesunku, jis puikiai žino, kokio rezultato nori pasiekti“, – teigė choreografė.

Paklausta, kokia yra stiprioji D. Montvydo pusė, Sacha tikino, kad jis yra visapusiškas atlikėjas.

„Jis puikiai atrodo, puikiai juda scenoje ir dainuoja, bet svarbiausia – žino, kokio rezultato nori pasiekti ir ką dėl to turi nuveikti“, – sakė ji.

Anot jos, D. Montvydas priklauso tai atlikėjų kategorijai, kurie nuolat meta sau iššūkius.

„Kursime „švarų ir aiškų“ pasirodymą. Kartais atlikėjai galvodami apie eurovizinio pasirodymo detales, pamiršta svarbiausius dalykus. Bet D. Montvydas yra labai sportiškas artistas, gebantis atlikti akrobatinius triukus, todėl šias jo savybes taip pat pasistengsime išnaudoti“, – teigė ji.

Pirmosios repeticijos trečiadienį metu bus įvertintas apšvietimas, D. Montvydo judėjimas scenoje ir kt. techniniai dalykai.

Sacha dirba ir su kitais trimis šiųmetiniais „Eurovizijos“ dalyviais iš Armėnijos, Kipro ir Gruzijos.

„Tai yra visiškai skirtingi pasirodymai, skleidžiantys vis kitokią energiją, dirbti su jais – labai įdomu. Kurdama kiekvieną pasirodymą įdedu savo širdies dalį, tačiau ne tik iš profesiniu, bet ir asmeniniu požiūriu man patinka dirbti su Donatu Montvydu, tad aš antrajame pusfinalyje ketinu balsuoti už jį. Net nežinau, ar galiu tai sakyti“, – interviu Lietuvos žiniasklaidai juokavo choreografė ir režisierė.

Pats atlikėjas po repeticijos tikino, jog jaučiasi užtikrintas dėl savo pasirodymo.

„Vyko sausa choreografinė repeticija. Dar kartą įsitikinau, kad viskas yra išlikę atmintyje. Esame pasiruošę, beliko nuvažiuoti į areną ir pamatyti, ar švedai yra pasiruošę“, – sakė jis.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi