Veidai

2020.04.08 14:01

Savo nauja veikla per karantiną Ieva Zasimauskaitė stebisi ir pati: pradėjo auginti daržoves

LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“, LRT.lt2020.04.08 14:01

„Nuobodžiauti visiškai netenka, aš negaliu patikėti, kad man dabar laiko labiau trūksta, negu atrodė prieš tai“, – juokėsi LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ kalbinta dainininkė Ieva Zasimauskaitė. Prie namų ji turi darželį ir mažytį šiltnamį – pradėjo auginti krapus, pomidorus, agurkus ir kitas daržoves.

I. Zasimauskaitė sako liūdinti, kad atšaukti koncertai, bet randa ir pliusų – daugiau laiko kūrybai, rašymui ir naujam repertuarui.

Būdama namie I. Zasimauskaitė užsiima ne tik muzikos kūrimu. Pradėjusi auginti daržoves pati stebisi, kad ėmėsi tokios veiklos. Tiesa, juokauja vis dar netikinti, kad daržas sudygs.

Daržoves ėmusi auginti Ieva Zasimauskaitė: karantino metu visai neturiu laiko

„Dabar suprantu, ką išgyvena mamos, kurios būna namuose, nes man atrodo, kad darbai namuose niekada nesibaigia – padarai valgyti, susitvarkai, išsiskalbi, nueini į kokį daržą, vėl gamini valgyti, susitvarkai, paskaitai knygą, diena baigiasi ir galvoji, kad nieko nepadarei“, – sakė I. Zasimauskaitė.

Per karantiną ji ėmėsi ir dar vienos veiklos, apie kurią seniai svajojo – pradėjo kurti vaizdo tinklaraštį, kuriama pasakoja apie maistą, jo ruošimą ir tai, ką savo gyvenime pakeitė per pastaruosius šešerius – septynerius metus.

„Kaip dažnai būna, idėja yra, tačiau vis pritrūksta laiko jos įgyvendinimui, juk rašant tinklaraštį reikia ir pavadinimo, ir koncepcijos, ir pan. Taigi karantinas tapo proga įgyvendinti šį sumanymą. Tinklaraštį nutariau pavadinti „BEmakiažo“, nes jame noriu būti tokia, kokia esu. Be to, darau tai ne dėl sekėjų skaičiaus, mano tinklaraštis gali būti ir nišinis, man svarbu, kad žmonės, kuriems toks turinys yra reikalingas, galėtų jį pasiekti“, – neseniai portalui LRT.lt sakė Ieva.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt