Tavo LRT

2019.02.03 17:57

Būsimo projekto „Aš – laidos vedėjas“ vienas mokytojų I. Krupavičius: noriu „šviežios mėsos“

LRT.lt 2019.02.03 17:57

Būsimo LRT TELEVIZIJOS realybės šou „Aš – laidos vedėjas“ parengiamasis etapas pasiekė kulminaciją – ką tik baigėsi dalyvių atranka. Iš beveik 500 dalyvių į atranką pateko 70 laimingųjų iš įvairių profesinių sričių, amžiaus grupių ir turinčių skirtingas gyvenimo patirtis. Ryškiausios eterio žvaigždės, televizijos profesionalai – Eglė Daugėlaitė, Lavija Šurnaitė, Ignas Krupavičius ir Giedrius Masalskis – atrinko 16 televizijos projekto dalyvių, kuriuos mokys ir ves į pergalę. 

Kiekvienam mokytojui deleguota po 4 dalyvius – taip buvo suformuotos 4 starto komandos, pasiruošusios kovai dėl išsvajotos televizijos laidų vedėjo kėdės.

„Iš Igno galima išmokti atsipalaidavimo, „atsipūtimo“ ir lengvo improvizavimo, iš Lavijos – aštrių įžvalgų ir ėjimo į gylį, iš Eglės – ramybės ir taip pat gilumo, bet kiek kitokio“, – kolegas vertino G. Masalskis, sakydamas, kad šie skirtumai lems ir mokinių pasirinkimus.

G. Masalskis, E. Genio/LRT nuotr.

Patys mokytojai pripažino, kad ir jiems nebūtų lengva pasirodyti prieš solidžią komisiją.

„Jau vien dalyvavimas atrankoje – didžiulis išbandymas ir savęs patikrinimas, – sakė E. Daugėlaitė po atrankos. – Mačiau tikrai daug įdomių asmenybių, girdėjau puikių balso tembrų – daliai siūlyčiau būtinai išbandyti save radijuje. Labai norėčiau pamatyti keletą savo favoritų, kalbinančių skirtingų profesijų žmones, tada galėčiau pasakyti, ar jie gali sėdėti, tarkim, „Labo ryto“ vedėjo kėdėje.“

„Visiems, atėjusiems į atranką, reikia televizijos, o man norėjosi kandidatų paklausti, ką tu nori duoti žiūrovui – ir atsakyti daug kam sekėsi sunkiai, – vieną savo vertinimo kriterijų įvardijo L. Šurnaitė. – Kadangi gerų kandidatų nėra tiek daug, o mokytojai net keturi, tai dėl geriausių gali tekti net pakovoti“, – sakė viena mokytojų projekte „Aš – laidos vedėjas“ L. Šurnaitė, apibendrindama pamatytus kandidatus.

„Aš noriu „šviežios mėsos“ ir noriu, kad tos „mėsos“ akys degtų, kad dalyviai nusimestų išankstines nuostatas ir supratimą apie tai, kas yra televizija, ir pasikliautų manimi kaip mokytoju, – kalbėjo I. Krupavičius, pridėdamas, kad tikisi iš naujų vedėjų paprastumo bei gebėjimo būti savimi.

16 atrinktų dalyvių savo gebėjimus ir išmoktas pamokas parodys vertinimo komisijai ir žiūrovams – jau kovo 6 d. per LRT TELEVIZIJĄ laidoje „Aš – laidos vedėjas“.